Haber Detayı
15 Ekim 2020 - Perşembe 14:38 Bu haber 5822 kez okundu
 
VATANDAŞ BELEDİYE HİZMETLERİNDEN MEMNUN
Kozlu Belediyesi’nin, alt yapı, üst yapı, temizlik ve çevre düzenlemesi çalışmaları vatandaşta memnuniyet yaratıyor.
Kozlu Haberi
VATANDAŞ BELEDİYE HİZMETLERİNDEN MEMNUN

Kozlu Belediyesi tüm ekonomik sıkıntılara rağmen ve içinden geçtiğimiz Koronavirüs Salgını ile mücadele döneminde dahi Altyapı gibi vatandaşa yönelik kalıcı ve temel hizmetleri aksatmadan sürdürüyor.
Bir yandan şehir merkezindeki ve mahallelerdeki sorunlu kanalizasyon boruları değiştirilerek kalıcı yeni bir hat döşenmesi çalışmaları devam ederken, diğer yandan Akmercan şirketi ile yapılan çalışmalar sonucu Kozlu’da daha fazla kullanıcıya ulaştırmak amacı ile mahallerdeki Doğalgaz boru hattı çalışmaları duraksızın devam ediyor. Kazı ve tesisat hattı döşeme çalışmalarında vatandaşın mağdur edilmemesi için ekiplere özel talimat veren Kozlu belediye Başkanı Ali Bektaş, bizzat kendisi sık sık çalışmaları kontrol etmekten de geri kalmıyor.
Alt yapı çalışmalarının haricinde Kozlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler park bahçelerin kışa girmeden önceki bakım ve onarımlarını aralıksız sürdürürlerken Temizlik işleri Müdürlüğü ekiplerinin eskiyen çöp koyteynerlerinin yenilenmesinden ilaçlamaya değin tüm çalışmalarını azami hassasiyet ve sorumluluk bilinci içerisinde sürdürmeleri halkta büyük memnuniyet yaratıyor.(BKH)
Kaynak: Editör:
Etiketler: VATANDAŞ, BELEDİYE, HİZMETLERİNDEN, MEMNUN,
Yorumlar
Haber Yazılımı