Haber Detayı
22 Ocak 2020 - Çarşamba 13:44 Bu haber 8024 kez okundu
 
KÖPRÜDE MUTLU SON
Sanayi Sitesi Esnafı Adına Başkan Bektaş’a Teşekkür Etti.
Kozlu Haberi
KÖPRÜDE MUTLU SON

Kozlu Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Zeki Uludüz, yapımı kısa sürede tamamlanma aşamasına gelen Kozlu Sanayi Sitesi Köprüsü ile ilgili Sanayi Sitesi esnafı adına Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’a teşekkür etti.

Kozlu Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Zeki Uludüz;

‘Kozlu Sanayi Sitemiz Köprüsünün yapımı için gerekli olan demirleri temin ederek DSİ’ye teslim edip, köprümüzün yapımını gerçekleştirdiği için Belediye Başkanımız Sayın Ali Bektaş’a minnet ve teşekkürlerimizi Sanayi sitesi esnafları olarak ifade ediyoruz.’ Şeklindeki açıklamaları ile sanayi sitesi esnafının duygularını dile getirdi.

Kozlu Sanayi Sitesi’nin iş hacmini doğrudan etkileyecek olan Kılıç yol ayrımı noktasına bağlantı sağlayan köprünün yapımı önceki dönem Belediye Yönetiminin katkıları başlatılmış olmasına rağmen yarım kalmıştı.

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’ın seçim vaatleri arasında da yer alan Sanayi Köprüsünün yapımının tamamlanması göreve geldikten 9 ay gibi kısa bir süre içerisinde DSİ tarafından tamamlanması Sanayi esnafında büyük mutluluk yarattı. Kozlu Belediyesi Köprünün yapımında demir ihtiyacının büyük bir kısmını karşılayarak, çalışmalara destek verdi.(BKH)

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: Sanayi, Sitesi, Esnafı, Adına, Başkan, Bektaş’a, Teşekkür, Etti ,
Yorumlar
Haber Yazılımı