Haber Detayı
11 Şubat 2021 - Perşembe 22:27 Bu haber 992 kez okundu
 
TOSUN TEŞEKKÜR ETTİ
Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak İl Başkanlığına yapılan 7. Olağan Genel Kurul sonrasında yeniden seçilen Zeki Tosun yaptığı açıklama ile kongreye katılanlara teşekkür etti.
Siyaset Haberi
TOSUN TEŞEKKÜR ETTİ

Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak İl Başkanlığına yapılan 7. Olağan Genel Kurul sonrasında yeniden seçilen Zeki Tosun yaptığı açıklama ile kongreye katılanlara teşekkür etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak İl Başkanlığına yapılan 7. Olağan Genel Kurul sonrasında yeniden seçilen Zeki Tosun yaptığı açıklama ile kongreye katılanlara teşekkür etti.

Tosun açıklamasında, “AK Parti 7’nci olağan il kongremiz, birlik ve beraberlik içinde coşkulu bir katılımla spor salonunda gerçekleştirilmiştir” diyerek şunları söyledi:

“Kongremize Video Konferansla katılarak bizleri heyecanlandıran, 2023 hedeflerimizde bizlere yol gösteren AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Kongremize bizzat katılan, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Sayın Hayati Yazıcı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Yahya Çelik, Önceki dönem Samsun Milletvekilimiz ve Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç, Ak Parti Bartın Milletvekili ve Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç,  Zonguldak Koordinatörümüz ve Kastamonu Milletvekilimiz Metin Çelik, Zonguldak Milletvekillerimiz Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar, önceki dönem Milletvekillerimiz Fazlı Erdoğan, Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu, AK Parti Düzce İl Başkanımız Mustafa Keskin, Karabük İl Başkanımız İsmail Altınöz  ve Bartın İl Başkanımız Turhan Kalaycı, Önceki dönem İl Başkanlarımız Gençlik ve Kadın Kolları Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız, önceki dönem Belediye Başkanları, Sivil Toplum Örgütleri, Siyasi Parti Başkan ve yöneticileri ilçe ve belde başkanlarımız, saygıdeğer halkımız ve delegelerimiz bizleri onura etmişlerdir.

Kongremize katılan Başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan Olmak Üzere tüm katılımcılara, Kongremizin yapıldığı salonun düzenlenmesinde gece gündüz çalışan emek veren tüm gençlerimize ve Zonguldak halkına şahsım ve teşkilatlarım adına teşekkür ediyorum.

Daha önceki yönetimlerde birlikte çalıştığım, yeni yönetimde görev almayan dava ve yönetim kurulu arkadaşlarıma da teşekkür ediyor, Yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarıma da hoş geldiniz diyor İnandığın Yolda Yürü diyerek Zonguldak için Elele, omuz omuza çalışmayı hedefliyoruz”

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: TOSUN, TEŞEKKÜR, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı