Haber Detayı
14 Mart 2021 - Pazar 13:53 Bu haber 2751 kez okundu
 
KIZILCAKESE HAYVAN BARINAĞI İMAR PLANI MECLİSTEN GEÇTİ
Kozlu Haberi
KIZILCAKESE HAYVAN BARINAĞI İMAR PLANI MECLİSTEN GEÇTİ

Kozlu Belediye Meclisi’nin Mart ayı olağan Meclis Toplantısı’nın ikinci oturumu Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’ın başkanlığında, 5 Mart Cuma günü Belediye meclis Toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Başkan Bektaş, Kızılcakese Köyü’nde yapılması planlanan Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni sinevizyon gösterimiyle Meclis üyeleri bilgilendirdi.
Kamuoyundan gelen tepkileri saygı ile karşıladığını dile getiren Başkan Bektaş, ancak ifade edilenlerin gerçeği yansıtmadığına dikkat çekerek, projenin sadece sokak köpekleri için barınak olmaktan çok öte rehabilite merkezi ve sosyal tesisleri de içerisinde barındıran kapsamlı bir proje olduğunu dile getirdi. Bektaş söylenenlerin aksine projenin çevreye değer katacağını Kozlu adına önemli bir kazanım olacağını sözlerine ekledi.
Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi İmar Planları ile ilgili İmar Komisyonu kararı İYİ Partililerin çekimser, CHP’li iki üye ile bir bağımsız üyenin ret oylarına karşın, oy çokluğuyla onaylandı.(BKH)
Kaynak: Editör:
Etiketler: KIZILCAKESE, HAYVAN, BARINAĞI, İMAR, PLANI, MECLİSTEN, GEÇTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı