Haber Detayı
24 Nisan 2021 - Cumartesi 00:42 Bu haber 982 kez okundu
 
KIZILAY BAYRAMDA ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ
Kozlu Kızılay ve Kozlu gençlik spor ilçe ile birlikte pandemi sebebi ile kutlanamayan 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk Bayramını geleceğimiz olan çocuklarımızın Kozlu merkez çevre köylerinde evlerinde ziyaret ederek ve çeşitli hediyeler vererek kutladıla
Gündem Haberi
KIZILAY BAYRAMDA ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

Kozlu Kızılay ve Kozlu gençlik spor ilçe ile birlikte pandemi sebebi ile kutlanamayan 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk Bayramını geleceğimiz olan çocuklarımızın Kozlu merkez çevre köylerinde evlerinde ziyaret ederek ve çeşitli hediyeler vererek kutladılar.

Kozlu Kızılay şube başkanı Ali Kaya yaptığı açıklamada;'' Bizler geleceğimiz olan çocuklarımızın asla üzülmelerini ve hüzünlenmelerini istemeyiz. Malesef bu pandemi sürecinde kutlanamayan ve çocuklarımıza Atamızın armağını olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramını meydanlarda geleceğimiz olan çocuklarımızla kutlamak isterdik. Bizler Kızılay ailesi olarak Kozlu Gençlik Spor ilçe ile birlikte ortaklaşa yapmış olduğumuz faaliyetler ile çocuklarımıza çeşitli hediyeler vererek bir nebze olsun yüzlerindeki tebessümü güler yüz ile canlandırmak için Kozlu merkez ve çevre köylerinde çocuklarımızla bir araya geldik. Buradan emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim''. diye konuştu.

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: KIZILAY, BAYRAMDA, ÇOCUKLARI, SEVİNDİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı