Haber Detayı
09 Mayıs 2022 - Pazartesi 14:13 Bu haber 1689 kez okundu
 
FESTİVALE GÖLGE DÜŞÜRÜLMMEYE ÇALIŞILIYOR!
Başkanın Açıklamaları Çarpıtılarak, Kamuoyunda Algı Yaratılmaya Çalışılıyor!
Kozlu Haberi
FESTİVALE GÖLGE DÜŞÜRÜLMMEYE ÇALIŞILIYOR!

Kozlu Belediyesi, Temmuz ayında gerçekleşecek Müzik Festivali ile ilgili geçtiğimiz cumartesi günü Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş'ın yaptığı açıklamaların bazı yerel basın organları tarafından çarpıtılarak kamuoyunda algı yaratılmaya çalışılmasına tepki göstererek bir açıklama yayınladı.  

Kozlu Belediyesi'nden yapılan açıklama şöyle:

"28,29,30,31 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan müzik festivali üzerinden belediye başkanımızın yaptığı açıklamalar çarptırılıp siyasi rant sağlamaya çalışılıp yapılacak olan müzik festivaline gölge düşürülmeye çalışılmaktadır. Unutmamalıyız ki yıllardır festivaller için Kozlulu vatandaşlarımız kilometrelerce yol gidip festivallere ve de etkinliklere gitmek zorunda kalmıştır. Her kesime her yaşa ve de her vatandaşımıza hitap edilebilecek birçok etkinlik yapılarak ve de yapılmaya devam edilerek daha yaşanılır bir kozlu için gayret içerisindeyiz. Yıllar  evvel ilçemiz hakkında Türkiye’nin en büyük köyü olarak anılarak ilçemizi  küçük düşürmeye çalışan algılar bulunmaktaydı. Göç veren bir ilçe konumunda olan kozlumuz göç alan bir ilçe olmayı başarmıştır. Şimdi ki hedefimiz ise artık turistik bir ilçe olma yolunda  hızla ilerleyip festivaller ve de çeşitli etkinlikler gerçekleştirilip ilçemizin adını tüm ülkeye duyurma gayreti içerisindeyiz. Festivaller ve etkinlikler üzerinden siyasal propaganda yapılması
İlçemizin geriye getirilme vede gelişmesini engelleme çabasının gölge olmasına izin vermeyeceğimizin bilinmesini isteriz. Bütün Kozlulu vatandaşlarımızı festivalimize bekler keyifli zaman geçirmesini dileriz.  Kamuoyuna saygı ile duyurulur."

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: FESTİVALE, GÖLGE, DÜŞÜRÜLMMEYE, ÇALIŞILIYOR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı