Astroloji

 

 

 
Akrep (26.07.2021)
İkili ilişkinizde ani karar alabilirsiniz. Duygularınızın değişime uğradığını hissetmeniz sizi sert ve net kararlara götürebilir. Duygularınızdan emin olmadan harekete geçmek sonra pişman olacağınız olaylara sebebiyet verebilir.
 
Aslan (26.07.2021)
Duygularınızı baskı altında tutmaya çalışıyorsunuz. Olgunlukla hareket etme isteğiniz sevginizi açıkça yaşamanıza engel olmasın. Bugüne kadar kariyerinizde yalnız ilerlemiş olabilirsiniz. Bundan sonraki süreçte tek başınıza çabalamak yerine ekip çalışmasını tercih etmeyi seçin.
 
Balık (26.07.2021)
Anlam kargaşası içerisindesiniz. Geçmişin tecrübesini sorgularken geleceğin modern yapısına ayak uydurmakta zorluk çekiyor olabilirsiniz. Öncelikle içinizdeki kaosu sonlandırmalı, ondan sonra yeni hayata uyumlanmalısınız.
 
Başak (26.07.2021)
Söylemleriniz de keskin cümleler kurabilirsiniz. Sözlerinizin hedefini iyi belirlemeli yanlış anlamaya sebebiyet verecek cümlelerden kaçınmalısınız. Olayların arkasından telafisi için uğraşmayacak şekilde cümlelerinizi kurmaya özen göstermelisiniz.
 
Boğa (26.07.2021)
Manipüle edilmek istenebilirsiniz. Üzerinize gelinecek konularda soğukkanlı olmalısınız. Her söylenilene tepki vermemeyi öğrenmelisiniz. Bazen sabrınızı sınamak için bilerek üstünüze geliniyor, insanlara istediğini vermeyin!
 
İkizler (26.07.2021)
Geçmiş konularınız yeniden gündemde. Yarım kalan kapanmayan her şey bugün tamamen kapanmak üzere son kez açılacaktır. Ne istediğinize net bir şekilde karar verin. Kendinizi kimseye ispatlamak zorunda değilsiniz. Fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Vizyonlarını gerçeğe dönüştürmene çok az kaldı. Geçmişte aldığınız dersleri kullanma zamanı.
 
Koç (26.07.2021)
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanıyorsunuz. Köşeye sıkışmış hissinizi üzerinizden atmaya çalışacaksınız. Her şey en güzel şekilde yerine oturacak. Kendinize zaman verin. Acele etmeyin. İşler yoluna giriyor.
 
Kova (26.07.2021)
Topluma faydalı olmak için çaba harcıyorsunuz. Sizi kullanmak isteyenlere müsaade etmeden çalışmalarınıza devam etmelisiniz. Elbette emeklerinizin karşılığını aldığınız günler olacaktır, biraz daha dayanmalısınız.
 
Oğlak (26.07.2021)
Yeni bir eğitim veya yeni bir alanda kişisel uzmanlık kazanmak için araştırmalar yapabilir, istekleriniz doğrultusunda yeni bir kaynak kazanımına gidebilirsiniz. Kova dolunayı finansal verilerinizi değerlendirirken size özgürce hareket edeceğiniz bir alanın kapılarını açıyor.
 
Terazi (26.07.2021)
Partnerinizle bir karar aşamasındasınız. İleri gidemeyeceğinizi düşünüyorsunuz ve bitirme kararı alıyorsunuz. Saklı tuttuğunuz duygularınızı ifade etmek, gün yüzüne çıkarmak isteyebilirsiniz. Geçmişin gönül yaralarını sararken yeni bir engelle karşılaşmamak için temkinli hareket etmelisiniz.
 
Yay (26.07.2021)
Kova dolunayı kendinize yeni bir iletişim alanı oluşturmak isteyeceksiniz. Hayallerinize ve çalışmalarınıza destek olacağını düşündüğünüz insanlarla yakınlaşabilir, arkadaşlık kavramınız üzerinde bir kentsel dönüşüm oluşturabilirsiniz. Bu dönüşüm size duygusal konularda da yüzünüzü güldürecek bazı ipuçları verebilir.
 
Yengeç (26.07.2021)
Sosyal çevrenizde ani değişikliğe gidebilirsiniz. Duygusal davranışlarınız sizi hataya sürükleyebilir. Hataya ehemmiyet vermemek için tepkisel olmamalı ve mantığınız ile hareket etmelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı