Bugün - 23 Kasım 2019 Cumartesi
Zonguldak 15°°C
Anasayfa
Hakkımızda
Künyemiz
Reklamlar
Sponsorlar
Gizlilik Politikası
Yeni Üye
Zonguldak Kozlu Ereğli Devrek Çaycuma Kilimli Gökçebey Alaplı Gündem Siyaset Eğitim Diğer »
Yazar Detayları

Tansel KARDEŞ (Şimal Yıldızı)

Tansel KARDEŞ (Şimal Yıldızı) - HADİ SEN YAZ DA, ASIL O ZAMAN MİLLET ‘ADAM’ GÖRSÜN YILDIRAY

HADİ SEN YAZ DA, ASIL O ZAMAN MİLLET ‘ADAM’ GÖRSÜN YILDIRAY
Yazı Tarihi: 15 Temmuz 2015 Çarşamba

Kozlu’da günlük(!) yayınlanan Mercek Gazetesinin Yazı İşleri Müdürü Yıldıray Demirci, 9 Temmuz 2015 tarihli köşe yazısında, gazetemde haftalardır Kozlu Belediyesi’nin Korkuluk işlerini kendilerinin yaptığına dair ithamlarda bulunan yazılar yazdığımı ifade etmiş!

Pardon Yıldıray Efendi millet sizi gazeteci sanıyordu. Senin (yazında bizim yaptığımızı dediğin) demir korkuluk işi ile ne işin olur da hiç kimseden ses gelmeden sazan gibi sen atlamışsın ortaya ?

Yine aklı sıra bizim gazeteyi küçümser bir dille, haftalık gazetemizde, kendi günlük(!) gazetelerinin sloganı olan ‘Gündem Mercek altında’ sloganını kullandığımı dile getirmiş ki;

Külliyen yalan!

Gazetemizin 18 Haziran 2015 tarihli sayısında sürmanşet haberi olarak yayımlanan ve bu vesile ile bazı kirli çıkar ilişkilerinin ortaya çıkmasına vesile olduğunu dile getirdiğimiz Ferforje Korkuluk işlerini konu alan haberin başlığı ‘Belediyenin Hizmetleri Mercek Altında!’

Yani Yıldıray efendinin sloganı ile hiç mi hiç alakası yok!

***

18 Haziran’da gazetemizde yayınlanan haberi kısaca bir hatırlatalım isterseniz;

BELEDİYENİN HİZMETLERİ MERCEK ALTINDA

*Belediye çalışıyor!

*Yaptığı işlerde kimse RANT aramasın (!)

*Çünkü her şey MERCEK altında(!)

*Kozlu Belediyesi’nin Merkez Mahallesi Topbaşı Atilla İlköğretim Okulu önünden başlayıp Tuğla harmanı Mevkiine doğru devam eden FERFORJE KORKULUK imalatı kamuoyunda büyük bir ilgi odağı olurken bazı kirli çıkar ilişkilerinin ortaya çıkmasını sağladı.

Normalden çok daha yüksek maliyetlere çıkan Korkuluk işlerini Kozlu’da Belediyeyi ve Belediye Başkanı Ertan Şahin’i yağcılık derecesine varacak şekilde öven, kamuoyunun gerçeklerini öğrenmesini engelleyerek basın meslek ilkelerine ihanet edici şekilde faaliyet gösteren bir yerel gazetenin demir kaynak işleri yapan sahibine ait firma tarafından dolaylı ya da doğrudan temin usulü şeklinde yaptırıldığı iddiası kamuoyunda tepki ile karşılandı.

Konu hakkında bilgi sahibi olan vatandaşlar, ‘Yazıklar olsun. Biz bunları gazetecilik yapıyor sanıyorduk. Demek ki gazeteciliği maşa olarak kullanıp, diğer yandan yolunu bulmaya çalışıyorlarmış. Şimdi neden Belediyenin ve Ertan Şahin’in yağdanlığı gibi hareket ettikleri anlaşıldı’ şeklindeki sözlerle çirkin çıkar ilişkisine tepkilerini gösterdiler. (BKH)

***

İşte haber bu şekilde.

Bu haberin üstüne Yıldıray Demircinin yukarıdaki bütün ağır ithamları üzerine alınarak köşe yazısında, ‘Haftalık gazetesinde “dedikodu” köşesi yazıp, bunları gerçekmiş gibi insanlara lanse etmeyi meslek haline getirmiş bu büyük üstat her nedense baskı hatası diyelim, isimlerimizi yazmayı unutmuş.
Haftalık gazetesinde iddia ettiği gibi bu işleri Yıldıray Demirci, Mustafa Çiftçi veyahut Mercek Gazetesi’nin sahipleri yapıyor.
Ertan Şahin bu işleri bu şahıslara verdi diye yazmasını ümitle bekliyorum.
Doğru ve tarafsız haber yapan bu arkadaş isimlerimizi yazsın da alem “adam” görsün.
Zonguldak’ın tanınmış büyük üstatlarından Tansel Kardeş ’in bizi kırmayacağını düşünüyorum.
Kozlu Belediyesi’nin demir işlerini bizim yaptığımızı şöyle büyük puntolarla gelecek hafta ki sayısında isimlerimizle birlikte yazsın da bizde ilkeli yayıncılık, dürüst ve gerçek habercilik nasıl yapılıyor öğrenelim.’
Şeklindeki sözleri beni gerçekten şok etti.

***

Ben demedim ama yazdıklarından anlaşılacağı üzere, kendi dediğine göre belediyenin korkuluk demir kaynak işlerini Yıldıray’ın Patronu yapıyormuş demek ki!

Baksanıza adam isimlerinin yazılmasını istiyor. Hem de büyük puntolarla…!

Eyyy gazeteci geçinen Yıldıray,

Önce haberi doğru oku!

Ya da okuduğunu anlamaya çalış..

Bak anlayasın diye yukarıda tekrar yazdım!

Birincis,i bu haberi Dedi-Kodu’cuuuuu! Köşesinde değil, sürmanşet haberi olarak yayımladık!

İkincisi, Başlık algılayamadığın, ya da yanlış algıladığın üzere, senin sloganın olarak ifade ettiğin ‘Gündem Mercek Altında’ değil(!), ‘Belediyenin Hizmetleri Mercek Altında’

Üçüncüsü, ima itham falan filan amacının ne olduğu belli. Haberdeki üzerine alındığın hakaret kabul edindiğin şeyler varsa senin sorunun!

Yine algılayamamışsın (!) anlaşılan. Bak ne diyor o satırlarda; ‘‘Normalden çok daha yüksek maliyetlere çıkan Korkuluk işlerini Kozlu’da Belediyeyi ve Belediye Başkanı Ertan Şahin’i yağcılık derecesine varacak şekilde öven, kamuoyunun gerçeklerini öğrenmesini engelleyerek basın meslek ilkelerine ihanet edici şekilde faaliyet gösteren bir yerel gazetenin demir kaynak işleri yapan sahibine ait firma tarafından dolaylı ya da doğrudan temin usulü şeklinde yaptırıldığı iddiası kamuoyunda tepki ile karşılandı.

Anladın mı ? Kamuoyunun iddialarını gündeme taşımış ve sorgulamışız…

Belediye Başkanı Ertan Şahin’i yağcılık derecesine varacak şekilde öven, kamuoyunun gerçeklerini öğrenmesini engelleyerek basın meslek ilkelerine ihanet edici şekilde faaliyet gösteren bir yerel gazetenin sahibi yerine

Ben neden sizin adınızı yazayım?

Hem de Büyük puntolarla!

Bunu benden neden istiyorsun?

Bu sıfatları kendine nasıl yakıştırıyorsun eyy Yıldıray!

Dördüncüsü, bu meslekte tanıdığım utanma sıkılma, ilkeli yayıncılık, ittifak kurmak gibi kavramları ağzına alacak en son kişi sensin!

Beşincisi, bu tür alengirli işlerin, kirli çıkar ilişkilerinin direkt olarak değil de dolaylı yoldan yapıldığını herkes bilir. Sen gazeteci olarak bilmiyorsan ya da bilerek inkâr ediyorsan yazıklar olsun.

Altıncı ve son olarak, lafı uzatmadan gel benim gibi gazetende şunları yaz;

Diyelim ki; ‘Kim Ertan Şahin’den nemalanmak için kalemini, mesleki onurunu satıyorsa, kim kişisel çıkarları için yaşadığı toplumun gazeteciliğin temel esaslarından olan gerçekleri görme hakkına hizmet etmiyorsa, yanlışları gizliyor, saklıyor üzerini kapatıyorsa, ONURSUZ,ŞEREFSİZ, DÜNYANIN EN NAMERT ADAMIDIR’

***

Zonguldak Basınının saygın isimlerinden duayen merhum gazeteci Harun Ersoy ağabeyim bana hep şunu söylerdi; ‘Bir çetrefilli işte kimin ne halt yediğini öğrenmek için topu ortaya atacaksın. Ardından kim koşarsa o kendini belli etmiş, ele vermiş demektir.’ derdi.

Rahmetliden bir şeyler öğrenebilmişsek ne mutlu bize.

***

Hem şunu da açıkça ifade edeyim ki, memlekette kimin ne olduğunu herkes biliyor ve konuşuyor.

Şükürler olsun ki kimsenin kapısında geçimimizi sağlamak için yalanıp, yaltaklanmıyoruz!

Gazeteciliği başka işlerimizin önünü açsın, ticaretimize ticaret katsın diye araç olarak kullanmıyoruz.

Kalemimizi, onurumuzu üç beş kuruş için kimseye satmıyoruz.

Evet, Belki Haftalık gazete çıkartıyoruz, ama haftada bir kere de olsa ne yazacağımıza kendimiz karar veriyoruz!

Hafta da bir yayınlanan gazetemiz dağıtıldığı andan itibaren bir hafta sonra ne yazacağı kamuoyunda merakla bekleniyorsa ve hepsinden önemlisi insanlar yolda durdurup, ‘Bunca yalakanın içerisinde bazı yanlışları cesurca korkmadan dile getiren sizin gibi insanlara da bu memlekette ihtiyaç var’ diyorsa, bundan büyük kazanç olamaz.

***

Neyse fazla uzatmayalım.

Daha yazacak çok şey var!

Mesela; AKP’li Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin ile arası çok iyi olduğu herkes tarafından bilinen ve Kozlu Belediyesi’nin alt yapı, demir korkuluk vs. işlerinin ihalesini alan Tur Yapı inşaatın sahibi 25. Dönem CHP Milletvekili Şerafettin Turpçu’nun Kozlu Ilıksu’daki Yaşam Kent Projesi ve TOKİ’den aldığı Atatürk Devlet Hastanesi Ek Bina Projesinin demir işlerini kimin yaptığı,

Kozlu’da hangi gazetenin Şerafettin Turpçu’nun çekleri ya da Senetleri ile Pusula Gazetesi’nin eski ofset makinasını satın aldığı v.b gibi…

Bunların bedeli ne?

Diyeti ne?

Bunlar da Dedikodu’dan mı ibaret?

Büyük puntolarla hadi sen yaz da millet ‘ADAM’ görsün Yıldıray…

***

Nasıl olsa haftalık (!) gazeteyiz ya,

Bir sonraki, haftalık (!) köşe yazımda,

Ertan’dan beslenen hangi zavallı onursuz gazeteci Ertan’ın rakibi olarak gördüğü siyasetçilere gidip Ertan’la ilgili elindeki bilgi ve belgeleri vermeyi teklif etti.

Yine hangi adi onursuz, haysiyetsiz, gazeteci geçinen o zavallı, ‘Ben bu Ertan’dan  haz duymuyorum ama şu an için mecburum inanmadığım halde onu övmeye, böyle yazmaya, davranmaya’ dedi.

Parasını biraz alamayınca, ‘Ha bire söz veriyor ama yerine getirmiyor’ diye Ertan’ın arkasından orada burada küfürler etti? 

Bunları da yazayım mı Yıldıray Efendi?

Memleket belki o zaman ‘Yavşak’ görür!

 

 

 

 

 
İletişim E-Posta: batikaradenizhaber@hotmail.com - Telefon: 03722519284


 
Yorumlar
*** Yorum Yaz
Bu yazıya hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

Diğer Yazıları

KOZLU’DA KONGRELER….
İLÇE BAŞKANI’NI BEKTAŞ BELİRLER
AYDA 50 BİN TL NAKTİ YARDIM…
YAPARSA ALİ BEKTAŞ YAPAR
SEÇİLMİŞLERİN ŞEHRİ TEMSİL YETENEĞİ…
Amerikalı Kahramanlık ödülü veriyor, bizimkiler dövüyor!
DÖNDܒNÜN MUHTEŞEM DÖNÜŞÜ!
Vatan Haini Bunlar!
Yeni Dönem…
SON HAFTAYA GİRİYORUZ
SON MECLİS BÖYLE OLMAMALIYDI
KOZLU’DA SEÇİM KIZIŞACAK
KİMİN İŞİNE YARAR?
Dananın Kuyruğu 19’unda kopar
HAVAALANI
SEÇİM SÜRECİ ŞİMDİ BAŞLADI
Nice Yıllara…
KOZLU’NUN NABZI YÜKSEK ATIYOR
DANANIN KUYRUĞU
UÇAR&BEKTAŞ MI? DİĞERLERİ Mİ?
CENGİZ AĞABEY VE CHP
CHP ve Kozlu
REKTÖR ÇUFALI HIZ KESMİYOR
KOZLU’YA YAKIŞMADI
CHP’DEN NEDEN KİMSE ADAY OLMUYOR?
KAYABALI CHP’YE KAPILARI KAPATMIŞ
CHP-KOZLU-ADAYLAR
AHLAKSIZ SİYASİ TEKLİF
YOK BÖYLE VALİ
DAĞKÖY
KAYNAK
KOLTUK SEVDASI
BELEDİYE SEÇİMLERİ
ÖDENEK!
BU SEFER KALICI OLACAK!
ÇALIŞAN KAZANIYOR!
TARİHİ SEÇİME ÜÇ KALA!
İYİ PARTİ’DE NELER OLUYOR?
ZONGULDAK’A MÜJDELER OLSUN!
KİMLERİN İŞİ ZOR?
MİLLETVEKİLİ LİSTELERİ ANALİZİ
ALLAH BİLDİĞİ GİBİ ETSİN
ADAY ADAYLARI
İL BAŞKANLARININ DİKKATİNE!!!
GÜZEL ŞEYLER OLUYOR
HOCA’NIN COİN’İ KİMİ NİYE GERDİ?
MÜFTÜ VEKİLİ YANLIŞ YOLDA
ZEHİR TACİRLERİNE DUR DENMELİ
HACILAR-HOCALAR VE YEDİKLERİ HALTLAR
ANLATMAYA GEREK YOK MÜKEMMEL
İMAMLAR BÖYLE YAPARSA CEMAAT MIÇAR…
ANGARALI KUŞLAR…
ANGARALININ ŞAPKA ÇIKARTMAYA DEĞER KIVRAK MANEVRALARI-1
TERMİK OYUNU
Başbakanın Müjdeleri
EREN ENERJİ,ÇATES VE DİĞERLERİ…
KOZLUSPOR NE OLACAK?
Yalan Rüzgarı
BAŞKASININ HATASININ BEDELİNİ ÖDEMEK
ENGELLİ KOTASI
TAŞERON İŞÇİLER MESELESİ
ZAMAN HIZLI GEÇİYOR…
İKİNCİ AHMET’İN İRADESİ
KOZLU’DA İKİNCİ AHMET DÖNEMİ
HATADA ISRAR EDEN 16 KATIN ALTINDA KALIR
GURURUMUZ OLDUN MAHMUT HOCA
YAVUZYILMAZ’A YAKIŞMADI
KOZLU’DA İLÇE BAŞKANI KİM OLUR?
19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ
ERDEMİR VE BASIN
ZONGULDAK’IN MAKÛS TALİHİ BU BAYRAMDA DEĞİŞMEDİ
ATATÜRK’ÜN MANEVİ ŞAHSİYETİNE SALDIRI VE CHP
AKP’DE KRİTERLER UYGULANIRSA…
YAZICIOĞLU’NUN MUTLU GÜNÜ
DOST ACI SÖYLER
24 TEMMUZ…
AKDEMiR BUNDAN SONRA NE YAPACAK
UYSAL’DAN RADİKAL KARARLAR…
AKP KOZLU iLÇE BAŞKANI KiM OLUR?
VALİ ÇINAR
VALİ’DEN ANLAMLI ZİYARET
ZONGULDAK ÜZERİNE OYNANAN YENİ OYUNLAR EREN ENERJİ VE ZONGULDAK
ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ…
PAMUK ELLER CEBE DEVREK
ZONGULDAK NE ZAMAN UÇACAK?
ZONGULDAK BİTMİŞ OKEY DÖNÜYOR
BİRİLERİNE HUZUR BATIYOR
HİÇBİR ŞEY BECEREMİYORSANIZ KOPYA ÇEKİN BARİ…
UYSAL 3'ÜNCÜ YILINDA DOĞRU YOLDA
BOŞ MUHABBET BUNLAR...
BU NASIL İNSANLIK?
ÇATUROĞLU'NUN AMACI NEYDİ?
BİT YAVRUSU
FESTİVALİN ÇITASI...
SİYASETTE KALİTE KAVRAMI
KOZLUSPOR KÜME DÜŞTÜ AMA...
16 NİSAN'IN ARDINDAN...
REFERANDUM'A BELEDİYELERİN ETKİSİ
ONURLU MAĞLUBİYET ZAFERDİR!
TAHSİN REFÜZE OLDU
FAZLI ERDOĞAN'DAN İTİRAF NİTELİĞİNDE SAMİMİ EVET AÇIKLAMASI
REST-İ GÖRDÜ!
16 Nisan'a 19 Kala....
O ŞİMDİ EV SAHİBİ...
BİR RECEP HOCA YETMEZ...
KOZLU'YA HUZUR VE SÜKUNET HAKİM OLSUN
26(3)MART…
'HİÇBİRŞEY İSTEMİYORUZ' diyelim...
KONTROLSÜZ GÜÇ, GÜÇ DEĞİLDİR!
SAĞDUYU VE SUKUNET
ÖNCE KENDİ ONURUNUZA, SONRA MESLEK ONURUNA SAHİP ÇIKIN YETER!
KAZANAN KOZLU OLSUN
KOZLU'DA ESKİ SİSTEM YENİ BİR DÖNEM
KOZLU'DA SONA GELİNDİ
ERTAN ŞAHİN'İN ARDINDAN
BÖYLESİ NE DUYULDU NE DE GÖRÜLD܅
UYSAL’IN CESARETİ&SERBEST KÜRSÜ
2017'DEN BEKLENTİLER....
İLGİSİZ YETKLİLER VE BASIN
BÖYLE DOSTLAR DÜŞMAN BAŞINA
SAHİPSİZ ŞEHRİN VEKİLLERİ
YAZ SAATİ
DÜŞMANINDA MERT OLANI GEREK
BU RUH HALİ SAĞLAM İNSANI HASTA EDER
FEN İŞLERİ MÜDÜRÜ
ŞEREF(SİZE)…
PARAN YOKSA DERENİN KARŞISINA
OSMAN AK’TAN ÖNCE-OSMAN AK’TAN SONRA (OA.Ö-OA.S)
KEŞKE KURDALEYİ TURPÇU KESSEYDİ
BAŞKANIN YALANCI ŞAHİTLERİ
VALLAHİ BEN DELİRTMEDİM!
SUSHİ'LERİN DİYETİ...
ÇOK ONURLU(!), İTİBARLI(!), HAYSİYETLİ(!) MECLİS ÜYELERİ
ERTAN'IN SUSKUNLUĞU
Kozlu Nasıl İmar Cenneti Oldu?
30 AĞUSTOS!
ERTAN İLE AHMETİ KİM KORUYOR?
AL SANA HARAMİ!
ŞİMDİ SIRA ERTAN’DA!
KOZLU BU İHANETİNİ ASLA UNUTMAYACAK ERTAN!
ENİŞTE
UMARIM AYRINTILAR DEVLETİN DE DİKKATİNİ ÇEKER!
AKP KENDİ İÇ TEMİZLİĞİNİ NE ZAMAN YAPACAK?
ERTAN MUM GİBİ ERİYOR
ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN
ERTAN’DAN BİR BAŞKA NİKÂH FACİASI DAHA!
LEBLEBİCİNİN İŞİ BİTTİ
MESELE GELECEĞİMİZ, MESELE ÇOCUKLARIMIZ
YALÇIN KASAPOĞLU’NUN ANISINA…
BİLESİNİZ İSTEDİM
BELEDİYE BAŞKANLARI DA İNSANDIR…
SÖZDE VAR, İCRAATTA YOK!
ZENGİNLİK CEP’TE DEĞİL YÜREKTEDİR…
HIRSIZIN HİÇ Mİ SUÇU YOK?
KORKU ADAMA (!) NELER YAPTIRIYOR…
SİYASETİN HAYSİYETİ YOK MU?
KUBBET-ÜS SAHRA KOZLU
REVİZYON İMAR PLANI YİNE İPTAL OLACAK
YERSİZ AMA HAKLI BİR TEPKİ
TAKİYE
KRAL’IN SOYTARILARI, 50’LİK-100’LÜK SÜMBÜLLER
KOZLU’NUN 100’LÜĞÜ ‘Rüzgar Gülü’…
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK
ERDEMİR-EREN ENERJİ-ÇATES VE ZONGULDAK
MÜFTÜYÜ KİM NASIL HARCAMAK İSTEDİ
İNKÂRCI BAŞKAN YİNE ŞAPA OTURDU
BU NASIL BİR RUH HALİDİR BÖYLE?
BİRAZ DAHA SABIR SEVGİLİ KOZLUM
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
VATANDAŞ LAFA DEĞİL İCRAATA BAKIYOR
BU KONGRE CHP’YE YAKIŞMADI
ERTAN YİNE MORT OLACAK
KOZLU BELEDİYESİ ADAMI YORUYOR
HEBA OLDU KOZLU’NUN BEŞ YILI
ÇEVİR KAZI YANMASIN
CAMİ’DE PROTOKOL OLMAZ
ERTAN’I TÜRKİYE TANIMIŞ
KOZLU’DA TARİH YAZANLAR BUNDAN SONRA TARİH SİZİ YAZACAK!
UCUZCU ERTAN !
CHP’DE HARUN AKIN FAKTÖRÜ
CHP’DE SORUN 3’TE DEĞİL 1 VE 2’DE
BAŞSAVCI’DAN BEKLENTİ SİYASETİ TEMİZLEMESİ
MAVİ TAKIM ELBİSELİ İKİ KAFADAR
BİZİM KİTABIMIZDA NAMUSSUZA NAMUSSUZ DENİR
HER İŞİ FİYASKO!
İKİ SOYTARI /SİYASETİN NAMUSU
DEVLET YOK MU?
YAZDIĞIM HER SATIRIN SONUNA KADAR ARKASINDAYIM!
Sözde değil, Özde (!) Kendinizi değil kentinizi düşünün
100’lük Başkan…
SENİN ADIN NE? SANA NE DİYEM ERTAN?
HADİ SEN YAZ DA, ASIL O ZAMAN MİLLET ‘ADAM’ GÖRSÜN YILDIRAY
YOK ÖYLE YAĞMA SAYIN YALAKA
BESLE KARGAYI OYSUN GÖZÜNÜ
ASLİHU-NESLİHU
ERTAN'IN DİBE VURDUĞU ANIN FOTOĞRAFI
YENİ TÜRKİYE-YENİ ZONGULDAK
7’ye 3 kala…
BİR BAŞ KURU SOĞAN
HAYAL KIRIKLIĞI...
SEÇİM SON ON GÜNDE BELLİ OLUR &YANGIN VE SU YÜZÜNE ÇIKAN ACI GERÇEK
AYDINLATACAKLAR AMA KİMİ
OSMAN AK
İŞİN SUYU ÇIKTI
TAKLA GÜVERCİNLERİ ORTAYA ÇIKTI
CHP’YE GEÇMİŞ OLSUN & AKP’NİN SÜRPRİZİ ÇATUROĞLU OLDU
LEBLEBİCİ AHMET’E MEKTUP
DEMOKRASİ ANLAYIŞLARI DA GÖRECELİ, ETİK ANLAYIŞLARI DA…
MHP FAVORİ DURUMA GELDİ
CHP SON ŞANSINI NASIL DEĞERLENDİRECEK?
YİNE HAKLI ÇIKTIK
KAYMAKAM BEY’İN DİKKATİNE!
KAYMAK ALERJİSİ
YAZIK OLUYOR MAHMUT HOCA VE EKİBİNİN EMEKLERİNE
SİYASETİ CHP, TİCARETİ AKP İLE YAPAN TURPÇU MİLLETVEKİLİ OLACAK MI?
SON KALE AK KAVŞAK
İBRE BEKTAŞ’TAN YANA
İHANETİN BEDELİ
HERŞEYİN BİR BEDELİ VAR (!)
2015 YILI UMUTLARIMIZIN YILI OLSUN
17-25 ARALIK’IN BİRİNCİ YILDÖNÜMÜNDE YEREL BASIN
GELİN YENİ ZONGULDAK İÇİN EL ELE VERELİM
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL!
BEŞ DAKİKA DELİKANLI OLUN YETER / HAFTANIN GAFI
DEMOKRASİ İLE İLERİ DEMOKRASİ ARASINDAKİ FARK
AKP AHMET'İN BABASININ LEBLEBİCİ DÜKKANI MI?
YA MAZOT DA VERDİRMEZSE NE YAPARIM?
BEܒDE SON MAHMUT DÖNEMİ
BİZ MEGALOMAN SANIYORDUK,ADAM ŞİZOFRENMİŞ…
YÜZSÜZLÜĞÜN BU KADARINA DA PES DOĞRUSU
RÜYAMDA YİNE SEMPATİK KUŞ’U GÖRDÜM
TABAN DİYOR Kİ, ‘SEN KİMSİN BİRADER?’
ASIL MUHALEFETİ KENDİLERİNE YAPIYORLAR
SEVE SEVE OLMADI…
HODRİ MEYDAN
BEN ARSLANKILIǒTAN ÖRNEK VEREYİM DEDİM, ADAM OLAN ANLAR !!!
BAKALIM DAHA NE KADAR KANDIRACAKSIN BU İNSANLARI ERTAN EFENDİ
ÖZDEMİR İÇİN 10 AĞUSTOS’UN ÖNEMİ YOK! ÇÜNK܅
RAMAZAN’I OLMAYANIN, BAYRAMI OLUR MU?
MAKAMI AĞIR MI GELİYOR ?
SENDEN KORKAN SENİN GİBİ OLSUN
GERÇEKLER ACIDIR ERTAN EFENDİ!!!
NEDEN YA DA KİMDEN KORKUYOR?
BU KAFAYLA KOZLU’DA DAHA ÇOK SİLAH PATLAR
ÇADIR TİYATROSUNA HOŞ GELDİNİZ
AKP EZBER BOZDU
Diğer Yazarlar

İYİ PARTİ’NİN GİDİŞATI KÖTÜ
NEREDE BU İLİN, İLÇELERİN KÜLTÜR MÜDÜRLERİ
KOZLU’DA KONGRELER….
Yazarlar
Tansel KARDEŞ (Şimal Yıldızı)
KOZLU’DA KONGRELER….
  Ak Parti ve CHP de kongre takviminin a&cce...
BALYOZ(Editörden)
İYİ PARTİ’NİN GİDİŞATI KÖTÜ
Yurttaşlarımızın önüne iki farklı sandığ...
D.Köksal KARDEŞ (Kardeşçe)
NEREDE BU İLİN, İLÇELERİN KÜLTÜR MÜDÜRLERİ
Bundan önceki yıllarda ilimizde, ilcelerimizd...
Anket

2019 yılı sizce nasıl geçecek?


  Çok Güzel Geçecek317 Kişi (% 61 )
  Bilmiyorum43 Kişi (% 8 )
  Biraz Kötü Geçecek154 Kişi (% 29 )

Toplam 514 Kişi

Ulusal Gazeteler
E-Gazete (Bizim Gazete)
Hava Durumu ( Zonguldak )
Bugün
10°°C - 15°°C
Pazar
10°°C - 15°°C
Pazartesi
12°°C - 16°°C
Salı
10°°C - 18°°C
Namaz Vakitleri ( Zonguldak )

İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
06:1207:4212:4415:1317:3619:00

23 Kasım 2019 Cumartesi
Röportajlar
RANT DEĞİL HİZMET PEŞİNDE
Zonguldak’ın Devrek İlçesine bağlı Çaydeğirmeni Beldesini ziyaret eden gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve sorumlu yazı işleri Müdürü...
»
»
»
Tarihte Bugün
1462 - Midilli Adasının Vethi
1922 - Enez ve Havza'nın Kurtuluşu
1968 - Türkiye'de İlk Kalp Nakli Ameliyatı
Kim Kimdir
Günün Sözü
Nankör bir evlada sahip olmak, yılan dişinden daha acı verir.
(Shakespeare)
Süper Lig
TakımlarOGBMAvPuan
Galatasaray169521432
Fenerbahçe167631827
Beşiktaş167631127
MP Antalyaspor16834627
Bursaspor166641024
Trabzonspor16655623
Kasımpaşa16583623
K.Karabükspor16655423
Gençlerbirliği16637-521
Orduspor16484-120
Kayserispor16475019
Arşiv Arama
Facebook
Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Reklamlar
Sponsorlar
Gizlilik Politikası
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
(1723 Online) 0,17ms