İLETİŞİM BAŞKANLIĞI “SOSYAL MEDYA KULLANIM KILAVUZU” HAZIRLADI

İLETİŞİM BAŞKANLIĞI “SOSYAL MEDYA KULLANIM KILAVUZU” HAZIRLADI

İLETİŞİM BAŞKANI ALTUN WASHINGTON TIMES

İLETİŞİM BAŞKANI ALTUN WASHINGTON TIMES'A YAZDI

BEKTAŞ:‘ÖMER SELİM ALAN AZ BİLE SÖYLEMİŞ’

BEKTAŞ:‘ÖMER SELİM ALAN AZ BİLE SÖYLEMİŞ’

İLETİŞİM BAŞKANLIĞI, THE NEW YORK TIMES’IN TÜRKİYE HATASINI DÜZELTTİRDİ

İLETİŞİM BAŞKANLIĞI, THE NEW YORK TIMES’IN TÜRKİYE HATASINI DÜZELTTİRDİ

80 milyon tek yürek oldu

80 milyon tek yürek oldu

Gizlilik Politikası

batikaradenizhaber.com olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarfediyoruz.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

Dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz.

Kayıt Dosyaları

Birçok standard web sunucusunda olduğu gibi batikaradenizhaber.com' da istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır.

Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standard bilgileri içermektedir.

Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir. IP adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

Reklamlar

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde istatistik amacıyla tarafımızca veya reklam partnerlerimizce (Google Adsense (TM) ) bilgisayarınıza çerez bırakılabilir.

Bu çerezler bilgisayarınıza zarar vermez. Internetteki ve/veya sitemizdeki davranışlarınız için istatistik tutmak amacıyla web tarayıcınıza yerleştirilir.

Ayrıca yine istatistik ve favorilerinizi tespit etmek amacıyla açtığınız oturumlar ve kullandığınız ip’de kayıt altına alınmaktadır.

Bu bilgileriniz satılmaz, amacı dışında kullanılmaz.

Üyelikler ve diğer

internet üzerindeki gizliliğinizin emin ellerde olduğuna güvenebilirsiniz. batikaradenizhaber.com web sitesinden sizinle ilgili olarak toplanan hiçbir bilgi, hiçbir surette üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. batikaradenizhaber.com veri tabanında sakladığı e-posta ve kişisel bilgileri hiç bir koşulda satılmayacağını, üçüncü şahıslarla paylaşmayacağını garanti eder.

Dış Bağlantılar

batikaradeniz.com sitesi, sayfalarından farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir. batikaradenizhaber.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

Site Adresi

Bu gizlilik politikası yalnızca batikaradenizhaber.com adreslerinden ulaşılan siteler için geçerlidir. Bu adreslerde yer alan diğer web sitesi bağlantıları aynı kurallara tabi değildir. Bu siteyi kullanmayı sürdürmeniz bu belgenin içeriğini anlayıp kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Kullanıcılara hizmet verebilmek için gereken kişisel bilgi sadece belirtilen amaç doğrultusunda kullanılacaktır. batikaradenizhaber.com,  gerekli görüldüğünde işbu Gizlilik Sözleşmesi’nin hükümlerini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Elbette ki bu değişiklikler gizli olarak yapılmayacak, bulunduğunuz sayfa aracılığıyla size aktarılacaktır.

İletişim
batikaradenizhaber.com blogunda uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize iletişim bölümünde bulunan iletişim formundan veya e-posta adresinden iletebilirsiniz.

Haber Yazılımı