Sitenin sağında bir giydirme reklam

ZAİMOĞLU VALİ’DEN SORUŞTURMA AÇMASINI İSTEDİ

Gündem 22.11.2023 - 23:07, Güncelleme: 22.11.2023 - 23:07 999+ kez okundu.
 

ZAİMOĞLU VALİ’DEN SORUŞTURMA AÇMASINI İSTEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan'ın billboardlarda paylaştığı eski-yeni Zonguldak paylaşımlarını eleştirerek selden sonraki sahil görüntülerini paylaştı.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan'ın billboardlarda paylaştığı eski-yeni Zonguldak paylaşımlarını eleştirerek selden sonraki sahil görüntülerini paylaştı.  CHP Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, Başkan Alan'ın geçmişi kötülemek için TTK'ya ait limandaki çöp ve kentsel atıkları resmettiğini belirterek "Yalan ve yanlış algılarla kimse bir yere varamaz" dedi.  Osman Zaimoğlu'nun sahili eleştiren açıklaması şöyle: "Öncelikle Zonguldak ilimize ve hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bir önceki limanla ilgili paylaşımımda Miami Beach eleştirisi ile dere ağzında oluşan devasa kumsalı işaret etmiş ve yağacak aşırı bir yağmurda Zonguldak'ı sel tehlikesi altında kalacak diye uyarmıştık. Bizi dinleyen TTK yetkilileri eksik kaldıkları görevlerini hatırlayarak bu bölgeyi temizletmişlerdi, bu yüzden dünden bu tarafa biz de arayarak teşekkür eden sayenizde selden kurtardık diyen esnaf ve Zonguldaklı hemşirelerimize teşekkür ne demek bu bizim asli görevimiz diye cevap verir vermiştik. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak halkın sorunlarını ve kentin yatırım noktasında yanlışlarını doğrularını dile getiren halkın partisiyiz, bu nedenle halkımızın her türlü sorunu bizim de sorunumuzdur. Bugüne geldiğimizde sahil projesi kapsamında yapılan ve kalite kontrol noktasında büyük sıkıntı çekilen devletin milyonlarca lira boş yere para harcadığı duruma düşen görüntülerle karşı karşıya kalmanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Devletin milyonları maalesef çöpe gitti, liyakatsiz ve kalite kontrolden uzak yapılan her şey maalesef resimlerle de tespit ettiğimiz üzere çöpe gitmektedir. Burada kullanılan malzemelerin yetersizliği kalitesizliği Zonguldak halkının ödediği vergilerle ödenmiştir. Bazılarının cebine girmiştir, hiç de hoş olmadı bu görüntüler. Zonguldak Belediyesi haftalardır billboard ve raket reklam panolarında bizden önceki ve sonraki diye boşa giden aralarla afiş çalışması yapıyordu, burada geçmişi kötülemek için TTK'ya ait limandaki çöp ve kentsel atıklar resmediliyordu. Şimdi ne oldu? Bu yayınladığımız resimleri de bu çöp ve evsel atıkları da yeni Zonguldak başlığıyla yayınlayacak mısınız? Bizi izlemeye devam edin diyecek misiniz?  Demek ki neymiş yalan ve yanlış algılarla kimse bir yere varamaz.  Gün gelir kendi başına gelirmiş bu sebeple Zonguldak Belediyesi'nin afiş ve billboardlara ödedikleri parayı yazık görüyorum. Çöpe gitmiş boşa gitmiş heba edilmiş para olarak görüyorum. Keşke bu paralarla halka yararlı güzel şeyler yapılsaydı. Bu noktada Zonguldak valimiz Sayın Osman Hacıbektaşoğlu 'na sahil projesi kabul noktasında kontrol için bir komisyon kurarak soruşturma yaptırmasını arz ediyorum."
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan'ın billboardlarda paylaştığı eski-yeni Zonguldak paylaşımlarını eleştirerek selden sonraki sahil görüntülerini paylaştı.

href="http://batikaradenizhaber.com/ara?q=Cumhuriyet Halk Partisi " class="text-dark font-weight-bold" target="_blank">Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) href="http://batikaradenizhaber.com/ara?q=Zonguldak Merkez İlçe Başkanı " class="text-dark font-weight-bold" target="_blank">Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan'ın billboardlarda paylaştığı eski-yeni Zonguldak paylaşımlarını eleştirerek selden sonraki sahil görüntülerini paylaştı. 

CHP Merkez İlçe Başkanı  href="https://www.pusulagazetesi.com.tr/haberleri/osman-zaimoglu" target="_blank" title="Osman Zaimoğlu">Osman Zaimoğlu, Başkan Alan'ın geçmişi kötülemek için TTK'ya ait limandaki çöp ve kent href="https://www.pusulagazetesi.com.tr/haberleri/sel" target="_blank" title="sel">sel atıkları resmettiğini belirterek "Yalan ve yanlış algılarla kimse bir yere varamaz" dedi. 

Osman Zaimoğlu'nun sahili eleştiren açıklaması şöyle: "Öncelikle  href="https://www.pusulagazetesi.com.tr/haberleri/zonguldak" target="_blank" title="Zonguldak">Zonguldak ilimize ve hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bir önceki limanla ilgili paylaşımımda Miami Beach eleştirisi ile dere ağzında oluşan devasa kumsalı işaret etmiş ve yağacak aşırı bir yağmurda Zonguldak'ı sel tehlikesi altında kalacak diye uyarmıştık. Bizi dinleyen TTK yetkilileri eksik kaldıkları görevlerini hatırlayarak bu bölgeyi temizletmişlerdi, bu yüzden dünden bu tarafa biz de arayarak teşekkür eden sayenizde selden kurtardık diyen esnaf ve Zonguldaklı hemşirelerimize teşekkür ne demek bu bizim asli görevimiz diye cevap verir vermiştik. Biz href="http://batikaradenizhaber.com/ara?q=Cumhuriyet Halk Partisi " class="text-dark font-weight-bold" target="_blank">Cumhuriyet Halk Partisi olarak halkın sorunlarını ve kentin yatırım noktasında yanlışlarını doğrularını dile getiren halkın partisiyiz, bu nedenle halkımızın her türlü sorunu bizim de sorunumuzdur.

Bugüne geldiğimizde sahil projesi kapsamında yapılan ve kalite kontrol noktasında büyük sıkıntı çekilen devletin milyonlarca lira boş yere para harcadığı duruma düşen görüntülerle karşı karşıya kalmanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Devletin milyonları maalesef çöpe gitti, liyakatsiz ve kalite kontrolden uzak yapılan her şey maalesef resimlerle de tespit ettiğimiz üzere çöpe gitmektedir. Burada kullanılan malzemelerin yetersizliği kalitesizliği Zonguldak halkının ödediği vergilerle ödenmiştir. Bazılarının cebine girmiştir, hiç de hoş olmadı bu görüntüler.

Zonguldak Belediyesi haftalardır billboard ve raket reklam panolarında bizden önceki ve sonraki diye boşa giden aralarla afiş çalışması yapıyordu, burada geçmişi kötülemek için TTK'ya ait limandaki çöp ve kentsel atıklar resmediliyordu. Şimdi ne oldu? Bu yayınladığımız resimleri de bu çöp ve evsel atıkları da yeni Zonguldak başlığıyla yayınlayacak mısınız? Bizi izlemeye devam edin diyecek misiniz? 
/> Demek ki neymiş yalan ve yanlış algılarla kimse bir yere varamaz. 
/> Gün gelir kendi başına gelirmiş bu sebeple Zonguldak Belediyesi'nin afiş ve billboardlara ödedikleri parayı yazık görüyorum. Çöpe gitmiş boşa gitmiş heba edilmiş para olarak görüyorum. Keşke bu paralarla halka yararlı güzel şeyler yapılsaydı.
/> Bu noktada Zonguldak valimiz Sayın Osman Hacıbektaşoğlu 'na sahil projesi kabul noktasında kontrol için bir komisyon kurarak soruşturma yaptırmasını arz ediyorum."

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve batikaradenizhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.