Haber Detayı
07 Temmuz 2014 - Pazartesi 12:30 Bu haber 771 kez okundu
 
SONUNDA KALDIRILDI
Kozlu’da yol ortasında tehlike yaratan Elektrik Direği kaldırıldı ama, bu sefer de sökülen direğin çukuru tehlike yaratmaya devam ediyor.
Kozlu Haberi
SONUNDA KALDIRILDI

Zonguldak’ın Kozlu İlçesine bağlı Güney Mahallesi Hürriyet caddesinde taşıt yolunun orta yerinde duran ve her gün birçok sürücünün bu yüzden kaza tehlikesi atlattığı elektrik direği sonunda yetkililer tarafından kaldırıldı.

Elektrik direğinin kaldırılması ile birlikte taşıt trafiğinde rahatlama sağlanırken, araç sürücüleri memnuniyetlerini şu sözlerle dile getirdiler; ‘Demek ki istenince oluyormuş. Yıllarca bu direk yüzünden her gün burada birçok kaza tehlikesi atlattık. Direk kaldırıldı ancak yol ortasında sökülen direğin çukuru duruyor. Şimdi de çukur tehlike unsuru. Aslında direk sökülür sökülmez çukurun kapatılması gerekirdi. Dileriz yetkililer çok geç olmadan çukuru kapatırlar.’ dediler.

Batı Karadeniz Haber Gazetesi olarak yol ortasındaki direğin yarattığı tehlikeyi yaptığımız yayımlarda defalarca dile getirmiş ve yetkilileri göreve çağırmıştık.(BKH)

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: Kozlu’da, yol, ortasında, tehlike, yaratan, Elektrik, Direği, kaldırıldı, ama, s
Yorumlar
Haber Yazılımı