Haber Detayı
21 Mart 2019 - Perşembe 15:04 Bu haber 1962 kez okundu
 
NUHOĞLU’NDAN DÖKMECİ’YE DESTEK
Kozlu Haberi
NUHOĞLU’NDAN DÖKMECİ’YE DESTEK

 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu Zonguldak ziyaretleri kapsamında Kozlu İlçesini ziyaret ederek İYİ Parti Kozlu Belediye Başkan adayı Hüdai Dökmeci’ye destek verdi.

Nuhoğlu beraberinde, İl Başkanı Yavuz Erkmen ve teşkilat mensupları ile birlikte Kozlu seçim ofisini ziyaret ederek Dökmeci ve ekibine başarılar diledi.

Ardından şehir meydanında bir kafede partililer ve vatandaşlarla bir araya gelen Genel Başkan Yardımcısı Nuhoğlu ve teşkilat mensupları basın açıklamasında bulundular.

Erkmen, ‘Kötü söz sahibine aittir’

Zonguldak eski Valisi ve İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen,İyi Parti’nin Türkiye’nin her yerinde yükselişinin hızla sürdüğünü ifade ederek, bazı yerlerde Millet İttifakı kapsamında yaptıkları ittifak çalışmalarına ‘Zillet İttifaki’ gibi benzetmeler yapılmasının çok çirkin olduğunu dile getirerek, ‘Kötü söz sahibine aittir’ dedi. Erkmen İYİ Parti’ye gönül veren insanların, Devletini, Bayrağını ve Vatanını seven insanlar olduğunu dile getirerek, kimsenin bu insanlara karşı ‘İllet, zillet’ gibi nefret söyleminde bulunmaya hakkı olmadığına vurgu yaptı.Erkmen Zonguldak’tabn İYİ Parti’nin Milletvekili olmadığını ancak Genel Başkan Yardımcısı Nuhoğlu’nun Zonguldak Milletvekili gibi kendilerine ve teşkilatlarına her zaman destek ve yardımcı olduğunu ifade ederek kendisine teşekkür etti.

Dökmeci: ‘Halkımızı ayrıştırarak değil, birleştirerek kazanacağız’ 

İYİ Parti Kozlu Belediye Başkan adayı Hüdai Dökmeci konuşmasında, Kozlu’da seçimi kazanmama gibi bir endişeleri olmadığını dile getirerek, her geçen gün vatandaşın İYİ Parti’ye ve Hüdai Dökmeci’ye olan teveccühünün arttığını ifadeetti.

Dökmeci vatandaşın siyasi rakipleri tarafından baskı altına alınmak istediğine dikkat çekerek, ‘Belki size komik gelecek ama gittiğimiz toplantıların fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşamaz olduk. Sadece kapıdaki ayakkabı fotoğraflarını paylaşıyoruz. Kozlu’da siyaseti çirkinleştiren kişiler bizim ardımızdan toplantı yaptığımız yerlere gidiyor, vatandaşlarımızı ya tehdit ediyor ya da menfaat teklif ediyorlar. Bunu da kaybedeceklerini anladıkları için yapıyorlar.Sessiz çoğunluk bizim yanımızda. Halkımız bunlara cevabını 31 Mart’ta sandıkta verecek. Kazanacağımıza hiç şüpheniz olmasın’şeklinde konuştu.

Nuhoğlu: ‘Ak Parti’nin Türkiye’de tek adayı var, Recep Tayyip Erdoğan’

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, Zonguldak’ta bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek, Kozlu’da gördüğü tablonun kendisini daha da umutlandırdığını ifade etti.  

Nuhoğlu Ak Parti Genel Başkanı  ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Başkanı Devlet Bahçeli’nin ülkedeki Beka sorunu olduğuna dair açıklamalarına tepki göstererek, ‘Beka sorunu demek ülkenin yok olma tehlikesi var demektir. Ne yani 31 Mart’ta Kozlu’da seçimi Hüdai Dökmeci kazanırsa ülke yok mu olacak? Vatanını, Milletini, Bayrağını seven, hangi partiden olursa olsun tüm seçmenler, tüm vatandaşlarımız bizim kardeşimizdir. Hepsine saygı duyarız. Kimsenin hiçbir vatandaşımıza Cumhur İttifakına oy vermeyecek diye terör destekçisi olarak yakıştırma yapmasına izin vermeyiz. Bu seçim mahalli idarelerin belirleneceği bir seçimdir. Ama iktidar bunu genel seçim havasına sokmak istiyor. Ak Parti’nin tüm Türkiye’de tek bir adayı var ‘Recep Tayyip Erdoğan’. Vatandaşımız 31 Mart’ta kötü yönetimlerden dolayı Ak Parti iktidarına bir ders verecek ve kendisine çeki düzen vermesini sağlayacaktır.31 Martta Kozlu’yu seven herkesi kendisine ve Kozlu’ya bir iyilik yapmaya, İyi insan, dürüst insan,çalışkan insan Hüdai Dökmeci’yi yeniden Belediye Başkanı seçerek Kozlu Belediyesi’ne hak ettiği saygınlığı ve itibarı kazandırarak, hizmet odaklı bir yönetimi getirmeye davet ediyorum’ dedi.(BKH)

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı