Haber Detayı
08 Ekim 2020 - Perşembe 14:16 Bu haber 4709 kez okundu
 
KOZLU ORTAOKULUNDAN ANLAMLI KAMPANYA
Eğitim Haberi
KOZLU ORTAOKULUNDAN ANLAMLI KAMPANYA

‘Uzat Elini Uzaktan Eğitimde Kaldır Engeli’

Zonguldak’ın Kozlu İlçesi Fatih Sitesi’nde bulunan Kozlu Ortaokulu’nun , Okul Aile Birliği yönetimi çok anlamlı bir kampanyaya imza attı.

Koronavirüs (Covid-19)Salgını ile mücadele önlemleri kapsamında alınan önlemler çerçevesinde bir çok öğrencinin uzaktan eğitim gördüğü bir dönemde, kendi imkânları ile tablet bilgisayar ya da internet temin edemeyen öğrencilere katkı sağlamayı hedefleyen okul aile birliği yönetimi, topladığı bağış ve destekler ile dezavantajlı öğrencilerin tablet, bilgisayar ve internet paketi ihtiyaçlarını sağlıyor.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ın himayelerinde, Vali Yardımcısı ve Kozlu Kaymakamı Hüseyin Ergi ve Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur Gök’ün katkı ve destekleri ile başlatılan kampanyaya yardımsever vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

Okul Müdürü Tuncay Korku emeği geçen herkese teşekkür ederek, kampanyanın bazı vatandaşlar tarafından yanlış anlaşıldığını, okulun ücretsiz tablet ve internet paketi dağıttığını sanarak kendilerine başvuruda bulunduklarını dile getirerek amacın ihtiyaç sahibi olanlara yardımseverlerin sağladığı bir destek olduğuna vurgu yaptı.(BKH)

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOZLU, ORTAOKULUNDAN, ANLAMLI, KAMPANYA,
Yorumlar
Haber Yazılımı