Haber Detayı
07 Haziran 2014 - Cumartesi 13:47 Bu haber 4496 kez okundu
 
KOZLU’DA NELER OLUYOR???
*Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin’in makam aracı kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından kurşunlandı! *Bu olay son bir yıl içerisinde Kozlu’da yaşanan üçüncü kurşunlanma olayı! *Daha önce de Kozlu eski Belediye Meclis Üyesi Fevzi Demirbaş’ın evinin altındaki oto garajı ve Gürleyen İnşaat’ın sahibi, Müteahhit Cengiz Gürleyen’in işyeri kurşunlanmıştı. * Son bir yıl içerisinde üst üste sayılabilecek üç kurşunlanma olayının failleri neden bulunamadı? * Kozlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kurşunlanan aracın fotoğrafının çekilmesini neden engellemek istedi? * Kamuoyundan gizlenmek istenen bir şeyler mi var? *Belediye garajında durması gereken Belediye Başkanı’nın makam aracının, makam şoförünün evinin kapısında ne işi var?
Kozlu Haberi
KOZLU’DA NELER OLUYOR???

Edinilen bilgiye göre, Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin’e ait makam aracı dün gece saat:03.00 ile 04.00 saatleri arasında başkanın makam şoförünün 19 Mayıs Mahallesi Meriç Caddesindeki evinin önünde park halinde iken kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından kurşunlandı.

Yapılan ilk incelemede aracın kaportasının sol tarafına 6 adet kurşun isabet ettiği tespit edildi.

Araç Kozlu Emniyet Müdürlüğü önüne getirilerek, olayla ilgili tahkikat başlatıldı.

Kamuoyu son bir yıl içerisinde belirli aralıklarla yaşanılan üç farklı kurşunlama olayından tedirgin olarak bekleyişini sürdürürken, yetkililerden olayın aydınlatılmasını ve kamuoyuna bilgi verilmesini bekliyor.(BKH)

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: *Kozlu, Belediye, Başkanı, Ertan, Şahin’in, makam, aracı, kimliği, belirsiz, kiş
Yorumlar
Haber Yazılımı