Haber Detayı
23 Kasım 2020 - Pazartesi 22:59 Bu haber 4140 kez okundu
 
KAYMAKAM ERGİ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI
Zonguldak Vali Yardımcısı ve Kozlu Kaymakamı Hüseyin Ergi 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesi ile bir kutlama mesajı yayınladı.
Gündem Haberi
KAYMAKAM ERGİ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Zonguldak Vali Yardımcısı ve Kozlu Kaymakamı Hüseyin Ergi 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesi ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Kaymakam Ergi Öğretmenler Günü Kutlama mesajında şu duygu ve düşüncelere yer verdi;

Ülkemizin geleceğinin mimarları siz değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum.

      Kutsal göreviniz; emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen bir meslektir. Topluma hizmet veren her mesleğin saygın olduğu mutlak bir gerçektir. Ancak bütün meslek mensuplarını yetiştirip, hayata hazırlayan, onları topluma kazandıran öğretmenlik mesleği bu yönüyle ayrı bir önem taşımaktadır. Modern bir toplumun inşa edilmesinde çok büyük katkıları olan kıymetli öğretmenlerimiz sevgi ve fedakarlık gerektiren bu önemli görevi ilçemizde de başarıyla yerine getirmektedir.

      Gelecek nesillerin yetişmesinde, hayati bir rolü üstlenen öğretmenlerimizin, aziz milletimizin varlığı açısından taşıdığı önem de çok büyüktür. Değerli öğretmenlerimizin hepimizin hayatında izleri vardır. Ülkemizin her köşesine ulaşarak fedakarlıkların en büyüğünü gösteren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti gösteren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, bu vesile ile Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal eden ve şehit olan öğretmenlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan tüm öğretmenlerimize ve eğitim camiasına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAYMAKAM, ERGİ, ÖĞRETMENLER, GÜNÜNÜ, KUTLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı