Haber Detayı
20 Mayıs 2020 - Çarşamba 22:22 Bu haber 7155 kez okundu
 
İYİ’lerden İYİ işler
İYİ Parti, İYİ işlere imza atmaya devam ediyor. İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığı ve Kozlu İlçe Başkanlığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle sıra dışı bir etkinliğe imza attı.
Kozlu Haberi
İYİ’lerden İYİ işler

İYİ Parti, İYİ işlere imza atmaya devam ediyor. İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığı ve Kozlu İlçe Başkanlığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle sıra dışı bir etkinliğe imza attı. İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Dilay Küçük, yönetimi ve İYİ Parti Kozlu İlçe Başkanı Ender Adıbaş, yönetimi ortaklaşa düzenledikleri etkinlikte geleceğin gençlerine şeker, çikolata, meyve suyu ve bisküvi gibi gıdalardan oluşan paket dağıttı. 
İYİ Parti Merkez İlçe ve Kozlu İlçe yönetimleri olarak ortaklaşa birçok işe imza atacaklarını dile getirdiler. Küçük ve Adıbaş, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerinde de ‘Geleceğimizin Gençleri Çocuklarımız’ sloganıyla yola çıkarak, çocuklar için hazırlattıkları şeker, çikolata, meyve suyu ve bisküvi gibi gıda ürünlerini paketler halinde çocuklara dağıttılar

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: İYİ’lerden, İYİ, işler,
Yorumlar
Haber Yazılımı