Haber Detayı
19 Kasım 2020 - Perşembe 02:15 Bu haber 2424 kez okundu
 
Çocuklar üşümeyecek
Gündem Haberi
Çocuklar üşümeyecek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) kadın ve gençlik kollarının köylerdeki ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılmak üzere başlattığı ‘1 mont, 1 bot’ kampanyasında toplanan giyecekler bugünden itibaren ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaya başlandı.
CHP İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “CHP Zonguldak Örgütleri olarak yaklaşık 1,5 ay önce tüm ilçelerimizde kadın ve gençlik kollarımızın küçük kardeşlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla başlattığımız ‘1 mont, 1 bot’ kampanyasında bugüne kadar hayırseverlerimizin desteğiyle çok güzel yardımlar aldık.
Hayırseverlerimiz küçük kardeşlerimizin ihtiyacını karşılamak amacıyla kampanyamıza sıfır ürünlerle destek verdiler. Örgütlerimiz bugün itibariyle tüm ilçelerimizde eş zamanlı olarak kırsal köylerimizdeki çocuklarımıza mont ve botlarını teslim edeceğiz. Amacımız kırsal köylerdeki kardeşlerimizi kış mevsiminde ayaklarını ve üzerlerini giydirerek ısıtmaktır. Kampanyamız 15 gün süreyle devam edecektir. Kampanyada kesinlikle nakdi bağış kabul etmiyoruz. Sadece bot ve mont kabul ediyoruz. Bizlerde Zonguldaklı hayırseverlerin bizlere teslim ettiğini mont ve botları köylerimizdeki küçük kardeşlerimize teslim ediyoruz. Zonguldaklılara duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Çocuklar, üşümeyecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı