Haber Detayı
05 Haziran 2014 - Perşembe 13:36 Bu haber 744 kez okundu
 
BUNUN NERESİ HALKIN SOFRASI?
Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin ve AKP’li Belediye meclis üyeleri ile adı kamuoyunda Kozlu belediyesi eş Başkanı’na çıkan AKP Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Özdemir geçtiğimiz günlerde İhsaniye Muhtarı Orhan Sağlam’ın evinin bahçesinde düzenlediği mangal partisine katılmışlar.
Kozlu Haberi
BUNUN 

NERESİ HALKIN SOFRASI?

Tek elden yandaş basına servis edilen haberde güya mahalleliler başkan Şahin’e ‘Halkın başkanı halkın Sofrasında’ diye sevgi gösterilerinde bulunmuş…

Ancak gazetelerde çıkan, fotoğraflarda Şahin, Ahmet Özdemir ve AKP’li Belediye meclis üyelerinin bulunduğu sofrada ve çevresinde mahalle halkından hiç kimse görünmüyor.

AKP’lilerin sofrasında ızgara ve mangal etleri ile, karnı doyan Şahin ve ekibi şen kahkahalar atarken, mahalle halkı evlerinde sofralarında ne pişirip ne yiyorlar acaba diye Şahin ve ekibinin bundan haberi var mı?

Halkın sofrasına konuk olmak böyle olmaz!

Sayın Şahin ve ekibi, hem siz halkın sofrasına konuk oluyoruz diye muhtarların sofrasında ziyafet çekeceğinize, halkı yani fakir-fukara’yı,  garip-gurabayı sofralarınıza davet edin de, garibanın midesi arada sırada bir ızgara mangal eti görsün.

Yoksa siz seçim zamanı dağıttığınız son kullanma tarihi geçmiş, 25 TL’lik kumanya ile insanların beş yıl boyunca evlerinde ziyafet çektiklerini mi sanıyorsunuz???(BKH)

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: Kozlu, Belediye, Başkanı, Ertan, Şahin, AKP’li, Belediye, meclis, üyeleri, adı,
Yorumlar
Haber Yazılımı