Haber Detayı
29 Ekim 2020 - Perşembe 15:52 Bu haber 11962 kez okundu
 
BU HİZMETLERE KÖR BAKANI ALLAH İSLAH ETSİN
Kozlu Devlet Yatırımlarından Faydalanıyor. Dere Islah Projesi tam gaz devam ederken, merkezi hükümetin ilçede yapacağı diğer yatırımlar için Başkan Bektaş Ankara'nın yolunu aşındırmaya devam ediyor.
Kozlu Haberi
BU HİZMETLERE KÖR BAKANI ALLAH İSLAH ETSİN

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’ın seçim projeleri içerisinde bulunan ve göreve geldikten sonra ilgili Bakanlıklar nezlinde defalarca girişimlerde bulunduğu Kozlu Deresi Islah çalışmaları hızla ilerliyor.

Merkezi Hükümetin yatırımlarından Kozlu'yu yararlandırmak amacıyla defalarca Ankara'nın yolunu aşındıran Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş'ın mücadelesi sonucu Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan ‘Dere Islah Projesi’ tüm hızıyla sürüyor.

Kozlu İlçesi için hayati önem taşıyan,vatandaşların can ve mal güvenliği açısından önemli yatırımlar arasında bulunan ve şiddetli yağışlar sonrası yürekleri ağızlara getiren derenin; 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile Dr. Hasan Kaya Köprüsü arası taban betonlamasının ardından yan duvarların yapımına başlandı. İhsaniye Mahallesi’nde ise tensip bentleri üç ayrı bölgeden yapılmaya devam ediyor.

Kozlu İlçesi için hayati önem taşıyan, vatandaşların can ve mal güvenliği açısından önemli yatırımlar arasında bulunan ‘Dere Islah Projesi’nin tamamlanması için ise, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’ın ilgili bakanlıklar nezdinde girişim ve gayretleri ise sürüyor.(BKH)

Kaynak: Editör:
Etiketler: BU, HİZMETLERE, KÖR, BAKANI, ALLAH, İSLAH, ETSİN, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı