Haber Detayı
15 Mart 2020 - Pazar 20:47 Bu haber 12152 kez okundu
 
BONUS HOCA KOZLU’DA
Doğu Akdeniz Üniversitesi Türkiye Eğitim Danışmanı Süleyman Beledioğlu (Bonus Hoca) Üniversiteye hazırlanan Lise öğrencilerine yönelik bir dizi seminer vermek için geldiği Zonguldak ve ilçelerinde özel davet üzerine Kozlu Ortaokulu Öğrencileri ile bir araya geldi.
Eğitim Haberi
BONUS HOCA KOZLU’DA

Doğu Akdeniz Üniversitesi Türkiye Eğitim Danışmanı Süleyman Beledioğlu (Bonus Hoca) Üniversiteye hazırlanan Lise öğrencilerine yönelik bir dizi seminer vermek için geldiği Zonguldak ve ilçelerinde özel davet üzerine Kozlu Ortaokulu Öğrencileri ile bir araya geldi.

Kozlu Ortaokulu 8’inci sınıf öğrencilerinin ilgi ile dinlediği Bonus Hoca sınav kaygısı, motivasyon, yapay zeka, çağın mesleklerinde bilişim teknolojilerinin ve yabancı dil eğitiminin önemine dair çok önemli açıklamalarda bulundu.

Kozlu Ortaokulu Müdürü Tuncay Korku, seminerin çok faydalı olduğuna dikkat çekerek, Süleyman Beledioğlu (Bonus Hoca)’nun Kozlu Ortaokulu öğrencileri ile buluşmasına vesile olan Kozlu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Batı Karadeniz Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tansel Kardeş’ e teşekkür ettiğini dile getirdi.

Kozlu Ortaokulu Müdürü Tuncay Korku sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada şu duygu ve düşüncelere yer verdi;

‘Tansel Bey eğitim uzmanı olan Süleyman Beledioğlu (Bonus Hoca) gibi büyük bir değeri öğrencilerimle söyleşi yapmasına vesile olduğunuz için Kozlu Ortaokulu ailesi adına size yürekten teşekkür ediyorum. Öğrencilerim ve öğretmen arkadaşlarım; sınav kaygısı,motivasyon, yapay zeka, bilişim ve İngilizcenin önemi ile ilgili düne göre daha bilinçliler.Çok verimli ve amacına uygun etkinlik gerçekleştirdiğimiz için mutluluk duydum.’(BKH)

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: BONUS, HOCA, KOZLU’DA,
Yorumlar
Haber Yazılımı