Haber Detayı
13 Haziran 2014 - Cuma 20:36 Bu haber 1309 kez okundu
 
BEÜ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİNDEN YIL SONU SERGİSİ
Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü tarafından 5-13 Haziran 2014 tarihleri arasında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sergi Salonunda Yıl Sonu Sergisi düzenlendi.
Eğitim Haberi
BEÜ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİNDEN YIL SONU SERGİSİ

5 Haziran 2014 tarihinde gerçekleştirilen sergi açılışını Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Orhan Uzun ve Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Şükrü Oğuz Özdamar gerçekleştirdi. Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Yıl Sonu Sergisi’ne üniversitemiz öğretim elemanları, sergide eserleri bulunan öğrenciler ve yakınları, Uluslararası Seramik ve Cam Sanatçısı Remzi Köklü, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Zonguldak Yatırım Destek Ofisi Birim Başkanı Onur Çağlar, akademik ve idari personel katıldı.
Sergide, Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü öğrencileri Bora Arkan, Derya Çankaya, Dilek Arslanoğlu, Fırat Demir, Firdevs Çankaya, Gökçe Makara, Mehmet Ali Avcı, Merve Ekici, Mete Arif Tokmak, Neslihan Aydın, Sena Avcı, Aylin Songül Eren, Dünya Aday, Emel Bayraktar, Eylem Yılmaz, Mehtap Gülgüner, Ceyda Balcık, Elif Ay, Elif Ergen, Hakan Bağlar, İlknur Çinal, Mürüvvet Boran, Nazan Kafalı, Selim Temel Sibel Aslanbay’ın düşüncelerini sanatsal bir dille ifade etmeye çalıştıkları 70’e yakın çeşitli teknikler ile yapılmış farklı boyutlarda eserleri yer aldı.
Bir hafta boyunca açık olan sergi, üniversitenin akademik kadrosu ve öğrencileri ile sanatseverler tarafından beğeni ile takip edildi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Güzel, Sanatlar, Fakültesi, Resim, Bölümü, tarafından, 513, Haziran, 2014, tarih
Yorumlar
Haber Yazılımı