Haber Detayı
19 Mayıs 2020 - Salı 20:55 Bu haber 66138 kez okundu
 
BEKTAŞ: GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ
Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve aynı günün gecesine denk gelen Mübarek Kadir Gecesini kutladı.
Kozlu Haberi
BEKTAŞ: GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve aynı günün gecesine denk gelen Mübarek Kadir Gecesini kutladı.

Pandemi Salgını ile tüm dünyanın Türk Ulusunu yakından tanıdığını dile getiren Başkan Bektaş, sözlerini şöyle sürdürdü;

'Bugün Mübarek bir gün.

Bu mübarek günde mübarek ve kutlu bir yürüyüşün kutlamasını yaptık. Bu günleri bize Bayram olarak sunan Atalarımıza çok teşekkür ediyorum.

Bu günler olmasaydı bu bayramları yaşayamayacaktık. Belki de bu ulus olmayacaktı. Büyük Atatürk’ten ve tüm şehitlerimizden Allah razı olsun onlara cennet kapılarını açsın.

Geçen yıl 19 Mayıs’ın 100’üncü yılını kutladık. Bu yıl 101’inci ve Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılını kutlamaya yaklaşıyoruz.

Allah bu millete sayısız 100’lerce yıl nasip eylesin Cumhuriyetimizin altında.

Bu pandemi ile bazı dersler aldık. Türk Ulusu büyüktür. Avrupada dünyada insan hakları nedir yok sayılırken Türk Ulusu nasıl bir Ulus olduğunu göstermiştir. Her şerde bir hayır vardır.Pandemi tüm dünyaya Türkiyeyi anca tanıttı bundan sonra her şey daha güzel olacak Allahın izni ile. Kozlumuzun ve tüm Ulusumuzun bayramını kutluyorum. Kadir gecelerini kutluyorum. Allah Kadir gecelerinin yüzü suyu hürmetine hepimize huzur mutluluk versin sağlıklı günler diliyorum.’dedi.(BKH)

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: BEKTAŞ:, GÜZEL, GÜNLER, GÖRECEĞİZ,
Haber Videosu
https://youtu.be/4ebsSMlaiGs

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı