Haber Detayı
04 Aralık 2020 - Cuma 21:32 Bu haber 12464 kez okundu
 
BAŞKAN’IN COVİD-19 TESTİ POZİTİF ÇIKTI
Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD) Başkanı, Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Zonguldak İl Temsilcisi 70 yaşındaki İ. Necati Günay’ın, 3 Aralık Perşembe, Ereğli Devlet Hastanesi’nde yaptırdığı Korona virüs (Covid-19) testinin pozitif olduğu bildirildi
Ereğli Haberi
BAŞKAN’IN COVİD-19 TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD) Başkanı, Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Zonguldak İl Temsilcisi 70 yaşındaki İ. Necati Günay’ın, 3 Aralık Perşembe, Ereğli Devlet Hastanesi’nde yaptırdığı Korona virüs (Covid-19) testinin pozitif olduğu bildirildi.

Hafif semptomlar gösteren Günay, testten sonra dışarı çıkmadığını, evinde kendini izole ettiği, şuan için durumunun iyi olduğunu belirtti. Günay, ilaç tedavisinin de 5 Aralık Cumartesi başlayacağını ifade ederek, kendisinin o denli dikkat etmesine rağmen yakalandığını, çok daha dikkatli olunması gerektiğinin altını çizdi.

15 Aralık Salı'ya kadar karantinada kalacak Günay, son günlerde kendisiyle temaslı olanların test yaptırmaları tavsiyesini sözlerine ekledi.

Bizde, EGD Başkanı, aynı zamanda Damar  ve Minber67 Gazeteleri İmtiyaz Sahibi Necati Günay’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: BAŞKAN’IN, COVİD-19, TESTİ, POZİTİF, ÇIKTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı