Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 15:24 Bu haber 1307 kez okundu
 
BANK, KOZLU’YU KADINLARLA BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
Kozlu Haberi
BANK, KOZLU’YU KADINLARLA BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Cumhuriyet Halk Partisi Kozlu Belediye Başkan Adayı Cengiz Bank Belediye Meclis Üyeleri ve teşkilat mensupları ile birlikte kahvaltıda bir araya geldi. 

CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Deniz Yavuzyılmaz, il Başkanı Hakkı Güney ve bazı İl yöneticilerinin de katıldığı kahvaltı programında CHP adayı Bank 31 Mart’tan sonra Kozlu’yu kadınlarla birlikte yönetme sözü verdi.

Seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Bank ,CHP'li kadınlara çalışmalara verdikleri katkı ve emeklerden ötürü teşekkür etti., Bank, seçimin Kozlu'da kazanılacağını ama son günlerde daha sıkı çalışılması gerektiğine vurgu yaptı. CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ise Kozlu'da CHP İlçe Örgütü ile birlikte seçim çalışması tecrübelerinin olduğunu vurgularken, CHP'nin Kozlu'da önde olduğunu ama rehavete kapılmadan daha fazla çalışmak gerektiğini ifade etti. Cengiz Bank'ın aday olduğunda Kozlu'da saydam ve dürüst bir yönetim kuracağına söz verdiğini belirten Yavuzyılmaz, Kozlu'ya sosyal demokrat belediyeciliğin bayrağının dikileceğini söyledi. Katılımcılar kahvaltıdan sonra toplu fotoğraf çektirerek sohbet ettiler. (BKH)

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı