Haber Detayı
14 Ocak 2021 - Perşembe 15:12 Bu haber 931 kez okundu
 
ALİ BEKTAŞ KOZLU’YA NE YAPTI?
Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz. Biz eleştirilere hizmetle cevap veren bir anlayışı savunuyoruz!
Kozlu Haberi
ALİ BEKTAŞ KOZLU’YA NE YAPTI?

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, göreve gelmesinin üzerinden 2 buçuk yıl gibi bir sürenin geçmesinin ardından, belediyenin rutin işleyen hizmetlerinin haricinde Kozlu’nun gelişimine ve çehresinin değişimine dair bu süre içerisinde tamamlanan ve yapımı süren projeleri reklam panoları ve sosyal medya paylaşımları ile Kozlululara ilan ediyor.
Bu vesile ile değişimi yaşayan Kozluluların haricinde, uzakta olan ve Belediyenin çalışmaları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlarda hizmetler hakkında bilgi sahibi oluyorlar.
‘Türkiye’nin en güzel ilçesi için çalışıyoruz’ sloganı ile hizmet yarışını sürdüren Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş,  kendisine yönelik ‘Ali Bektaş göreve geldiğinden beri ne yaptı’ şeklinde yöneltilen muhalif eleştirilere kulak tıkayarak, ‘Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz. Biz eleştirilere hizmetle cevap veren bir anlayışı savunuyoruz’ diyor.
‘Eşit hizmet anlayışımızla çıktığımız bu kutlu yolda İlçemizde personelimizle gerçekleştirilen hizmetlerimizde çalışanlarımıza kolaylıklar diliyorum.
Hemşerilerimizin refahı için İlçemizin her köşesinde imkânlarımız dâhilinde çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Gayemiz tevazu, samimiyet ile siz değerli hemşerilerimize    hizmet etmektir.’ İfadelerini sözlerine ekliyor. (BKH)
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: ALİ, BEKTAŞ, KOZLU’YA, NE, YAPTI?,
Yorumlar
Haber Yazılımı