Haber Detayı
23 Kasım 2020 - Pazartesi 22:36 Bu haber 4049 kez okundu
 
ADIBAŞ'DAN 24 KASIM KUTLAMASI
İYİ Parti Kozlu İlçe Başkanı Ender Adıbaş 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Gündem Haberi
ADIBAŞ'DAN 24 KASIM KUTLAMASI

İYİ Parti Kozlu İlçe Başkanı Ender Adıbaş 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Öğretmenlerimizin verdiği emeklerin hakkını hiçbir şekilde ödeyemeyeceğimizi belirten Adıbaş,  mesajında; 
"Öğretmenler Günü gibi özel ve anlamlı gün her şeyden önce bizlere, öğretmenlerimize duyduğumuz sevgi, şükran ve minnet duygularımızı bir kez daha ifade etme imkânı verirken, bunun yanında öğretmenin hayatımızdaki, geleceğimizin şekillenmesindeki ve ülkemizin kalkınmasındaki rolünü bir kez daha hatırlatıyor.
Öğretmenlik kutsal olduğu kadar kadim bir meslektir. Öğretmenlik mesleği günümüze kadar varlığını sürdürerek insanlığın en vazgeçilmez mesleği olmuştur. Şüphesiz ki, bundan dolayı toplumun ve kültürün devamı, nesillerin yetiştirilmesi için oynadığı rol, öğretmenliği, mesleklerin içerisinde alternatifsiz kılmıştır. Aynı zamanda Öğretmenlik bir meslek olmasının yanında kişiye şahsiyet ve yön duygusu veren milli ve manevi değerleri kazandıran zihni ve ruhu biçimlendiren ve kutsiyeti olan bir iştir. Bundan dolayı medeniyetimizi inşa eden ve ihyasına katkı sağlayan nesilleri ilim, irfan, güzel ahlak ve bilgi ile donatarak yetiştiren öğretmenlerimize millet olarak ne kadar teşekkür etsek azdır.
 Bu duygularla başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal eden tüm değerli öğretmenlerimizi rahmet, minnet ve saygı ile anıyor, hali hazırda görev yapan ve atama bekleyen tüm öğretmenlerimizin de 24 Kasım Öğretmenler Gününü en kalbi duygularımla bir kez daha kutluyorum” dedi.

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: ADIBAŞ'DAN, 24, KASIM, KUTLAMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı