Haber Detayı
22 Ocak 2020 - Çarşamba 13:07 Bu haber 9155 kez okundu
 
TRABZONLULAR DERNEĞİ GÖREV DAĞILIMI YAPTI
Zonguldak Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Bayrak, 12 Ocakta gerçekleştirdikleri kongrenin ardından görev dağılımını gerçekleştirdiklerini belirtti
Zonguldak Haberi
TRABZONLULAR DERNEĞİ GÖREV DAĞILIMI YAPTI

Zonguldak Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Bayrak, 12 Ocakta gerçekleştirdikleri kongrenin ardından görev dağılımını gerçekleştirdiklerini belirtti .

Görev dağılımına ilşkin açıklamada bulunan Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Bayrak, "Başkan Ahmet Bayrak, Başkan Yardımcısı Musatafa Çakır, Sayman Mahmut Kefelioğlu,Sosyal işler Faruk Demirci, Sekreter Münir Uzundurugan olarak gerçekleşmiştir. Kendilerine başarılar diliyorum. Ayrıca yönetim kurulumuzun yetkisinde olan sosyal işlerden sorumlu ve bazı kollardan olan seçimi de önümüzdeki ay sonu toplantımızda yapacağız bu vesileyle yeni dönemin derneğimize Zonguldak'amıza ve üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Salonda verdiğimiz arkadaşlarımıza üyelerimize sözlerimizi yerine getirmek için bugünden itibaren çalışmalara başladık. İnşallah muvaffak oluruz." dedi.

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: Zonguldak, Trabzon, Kültür, Yardımlaşma, Derneği, Başkanı, Ahmet, Bayrak, 12, Oc
Yorumlar
Haber Yazılımı