Haber Detayı
15 Ocak 2020 - Çarşamba 23:07 Bu haber 3325 kez okundu
 
Ak Parti Kozlu İlçe Başkanı olarak Ünver Taşkın'ın ataması yapıldı
Necdet Karaveli: ‘Ak Parti olarak biz bir aileyiz.Atama Belediye Başkanımız ile mütabık kalınarak yapılmıştır.Yeni İlçe Başkanımız Ünver Taşkın İle Belediye Başkanımızın tam uyumlu bir şekilde çalışacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın.Kozlumuza hayırlı uğurlu olsun.
Kozlu Haberi
Ak Parti Kozlu İlçe Başkanı olarak  Ünver Taşkın'ın ataması yapıldı

Ak Parti Genel Merkezinde15 Ocak 2020 günü gerçekleştiren mülakatlar sonucu Kozlu İlçe Başkanı olarak Ünver Taşkın’ın atandığı bildirildi.

Kozlu İlçe Başkanlığı için Ankara’ya mülakata Abdullah Öcal, Oğuzhan Bayrak ve Ünver Taşkın çağrılmıştı.

Her ne kadar Kozlu kamuoyunda, Belediye Başkanı Ali Bektaş’ın aklından geçen aday olarak yakıştırmalarda bulunulan genç mimar Oğuzhan Bayrak’ın ismi daha önceden öne çıkmış olmasına rağmen, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli ve ekip arkadaşlarına yakın olarak bilinen Ünver Taşkın’ın atamasının yapılması sürpriz olarak nitelendirilse bile Karaveli ve ekip arkadaşları, tüm çalışmaların Ali Başkanın onayı alınarak yapıldığını, ters düşme gibi bir durumun söz konusu olmadığını, Ak Parti Kozlu Teşkilatının bir aile olarak Belediye Başkanı Ali Bektaş ile tam uyumlu çalışacağından kimsenin şüphesi olaması gerektiğini dile getirdiler. (BKH)

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: Necdet, Karaveli, ‘Ak, Parti, olarak, bir, aileyizAtama, Belediye, Başkanımız, m
Yorumlar
Haber Yazılımı