Haber Detayı
11 Ocak 2020 - Cumartesi 00:59 Bu haber 1689 kez okundu
 
EĞİTİMCİLERDEN SÜRPRİZ 10 OCAK KUTLAMASI
Kozlu Ortaokulu Öğretmenleri ve Okul Müdürü Tuncay Korku 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde KGC Başkanı Tansel Kardeş’e sürpriz kutlama yaptılar.
Kozlu Haberi
EĞİTİMCİLERDEN SÜRPRİZ 10 OCAK KUTLAMASI

Kozlu Ortaokulu Öğretmenleri ve Okul Müdürü Tuncay Korku 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde KGC Başkanı Tansel Kardeş’e sürpriz kutlama yaptılar.

Kozlu Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı ve Batı Karadeniz Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tansel Kardeş, Kozlu Ortaokulu Öğretmenleri ve Okul Müdürü Tuncay Korku ile birlikte ‘Basın olarak Eğitime Katkı ve Meslek tanıtımları’ ana temalı bir proje ile ilgili 10 Ocak’ta gerçekleştirdikleri toplantı sırasında toplantı salonuna gelen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama pastası duygusal anlar yaşanmasına neden oldu.

Kozlu Ortaokulu öğretmenleri ve Okul Müdürü Tuncay Korku, KGC Başkanı Tansel Kardeş nezlinde tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladıklarını dile getirerek, toplumun haber alma ve bilgiye ulaşma noktasında tarafsız, ilkeli, objektif habercilik anlayışı ile can siper hane mesleklerini icra etmeye çalışan tüm basın çalışanlarına görevlerinde başarılar dilediklerini ifade ettiler.

KGC Başkanı Tansel Kardeş, sürpriz kutlamanın kendisini çok duygulandırdığını dile getirerek, şunları söyledi;

'Ülkenin kalkınmasının eğitimden geçtiğine inanan bir birey olarak, hem yaşadığımız şehre kendimizden bir şeyler katmak, hem de çok değerli çalışmalara imza atan siz kıymetli eğitimcilerimize bu çalışmalarında katkı sunmak adına Kozlulu basın mensupları adına her zaman her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu ifade etmek isterim.'dedi.(BKH)

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: Kozlu, Ortaokulu, Öğretmenleri, Okul, Müdürü, Tuncay, Korku, 10, Ocak, Çalışan,
Yorumlar
Haber Yazılımı