Haber Detayı
06 Ocak 2020 - Pazartesi 00:05 Bu haber 2619 kez okundu
 
Kozlulu Eğitimcilerden çok anlamlı bir proje
'Nitelikli zaman,nitelikli insan...'
Eğitim Haberi
Kozlulu Eğitimcilerden çok anlamlı bir proje

Kozlu Ortaokulu ve Kozlu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Kozlu Ortaokulu öğrencilerine yönelik olarak yürütülen nitelikli zaman nitelikli insan proje çalışmasının tanıtım videosu Kozlu halk Eğitim Müdürlüğü’nün youtube kanalında yayına girdi. Eğitimde iyi uygulama örnekleri olarak hazırlanan tanıtım videosunda yapılan çalışmaların bir özeti mevcut.

Kozlu Halk Eğitim Müdürlüğü ve Kozlu Ortaokulu öğretmenlerinin ortaklaşa yürüttüğü projede çocukları medya ve internet bağımlılığından kurtarmak, nitelikli zaman geçirmelerini sağlamak adına yapılan çalışmalarda, Kozlu Ortaokulu görüş ve önerilerine göre çocuklara yönelik açılan kurslarla, öğrencilerin ilgilerini sosyal kültürel ve sportif faaliyetlere yöneltmeye çalışılıyor. Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından açılan sosyal kültürel ve sportif kurslarla çocukların hem medya hem internet bağımlılığından kurtulduğu hemde zamanını iyi değerlendirmeyi ve nitelikli zaman geçirmeyi öğrendikleri gözlemlendi.


Kozlu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Özgür Mutlu Öztürk projeye katkılarından ötürü Kozlu Ortaokulu Müdürü Tuncay Korku başta olmak üzere tüm ekibe ve rehber öğretmen Abdürrahim Avcı'ya, Kurum idarecileri ve öğretmenlerine teşekkür ettiğini dile getirerek, proje ile ilgili ayrıntılar ve sayısal verilerin daha sonra açıklanacağını dile getirdi.

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: Nitelikli, zamannitelikli, insan
Yorumlar
Haber Yazılımı