Haber Detayı
03 Ekim 2019 - Perşembe 21:29 Bu haber 1858 kez okundu
 
BEKTAŞ: ‘HİZMETTE İNSAN AYIRIMI OLMAZ’
Bazıları kendi kafasına göre öncelik beklentisinde olabilir. Ancak benim için Kozlu’da yaşayan tüm vatandaşlarımız aynı şekilde kıymetlidir.
Kozlu Haberi
BEKTAŞ: ‘HİZMETTE İNSAN AYIRIMI OLMAZ’

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, geçtiğimiz aylarda yağan aşırı yağmur nedeniyle Kozlu’nun başta Taşbaca mahallesi olmak üzere, çeşitli mahallelerinde meydana gelen toprak kaymalarından dolayı vatandaşların mağduriyetlerinin teker teker giderildiğini ve selin verdiği zararları ortadan kaldırmak amacıyla belediye ekiplerinin tüm imkânları ile çalışmalara devam ettiğini dile getirdi.

Çalışmaların yoğun olarak Romen vatandaşların yerleşiminin bulunduğu Taşbaca Mahallesi’nde devam ettiğini ifade eden Başkan Bektaş, ‘Bazıları kendi kafasına göre öncelik beklentisinde olabilir. Ancak benim için Kozlu’da yaşayan tüm vatandaşlarımız aynı şekilde kıymetlidir. Bugüne kadar hayatımın hiçbir kesiminde insan ayırımı yapmadım. Hizmette insan ayırımı olmaz.Sıkıntı öncelikli olarak neredeyse hizmet öncelikli olarak oraya gidecek.Geçtiğimiz aylarda yaşanan sel felaketinin yaralarını büyük ölçüde sardık. Ekiplerimiz imkanlarımız dahilinde selin verdiği hasarları ortadan kaldırmak üzere canla başla çalışıyorlar. Toprak kayması olan yerlerde, başta Taşbaca Mahallesi olmak üzere taş duvar ve perde duvar imalatları hızla devam etmekte.Daha öncede defalarca ifade ettiğim gibi biz işimize bakıyoruz. Her konuşulana kulak assak işimizi yapamayız.Taktir vatandaşımızındır.’ Dedi.

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: Bazıları, kendi, kafasına, göre, öncelik, beklentisinde, olabilir, Ancak, benim,
Yorumlar
Haber Yazılımı