Bugün - 25 Nisan 2019 Perşembe
Zonguldak 15°°C
Anasayfa
Hakkımızda
Künyemiz
Reklamlar
Sponsorlar
Sayfalar
Yeni Üye
Zonguldak Kozlu Ereğli Devrek Çaycuma Kilimli Gökçebey Alaplı Gündem Siyaset Eğitim Diğer »
Haber Detayları

BEKTAŞ’A COŞKU DOLU AÇILIŞ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kozlu Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş, ilçe merkezine seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi.

Gündem Haberi - 17 Şubat 2019 Pazar - 16:10
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kozlu Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş, ilçe merkezine seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi.
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın...

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kozlu Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş, ilçe merkezine seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi. 

AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, İl Başkanı Zeki Tosun, İl Genel meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Gören ve çok sayıda parti yöneticinin katıldığı seçim bürosu açılışı miting havasında gerçekleşti.

Kozlu’da yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirilen açılışta konuşan AK Parti Kozlu Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş, “Sizlere hemşerim demek istemiyorum, bana ters geliyor. Çünkü ben sizin ya oğlunuz, ya ağabeyiniz, ya kardeşiniz ya arkadaşınız ya da babanızım. O yüzden hemşerim lafını kullanmak bana ters geliyor. Genel Seçimler olur, hükümete talip olan partiler projelerini sunar, vatandaş da değerlendirir. Belediye Başkanlığı yani yerel seçimler kendine has özellikler taşır. Vatandaş, 5 yıl boyunca nasılsın Zeynep abla, ne yapıyorsun Hüseyin amca diyen kendisine bir dost, bir evlat arar. Herkes projelerini anlatacak. Ben buraya gelen kardeşlerimden kimsenin arkasından konuşulmamasını istiyorum, Bizim hakkımızda ne söylenirse söylensin kimse ters cevap vermeyecek bana söz verin. Bizim amacımız dert yanmak, şikayet etmek, kavga etmek değil. Vatandaş dert dinlemez çözüm arar. Hangi partiye oy verirseniz verin, benle sıkıntılarınız olmuş olabilir. Çünkü 10 yıl belediye başkanlığı yaptım, 57 yıl bu ilçede yaşadım. Sadece 1 dakika düşünmenizi istiyorum. Tecrübesiz bir adamın belediye başkanlığına geldiğini düşünün. Su verilecek, yol yapılacak, çöp toplanacak, belediyede çalışan işçilerin maaşları düzenli verilecek,  hizmet aksamadan devam edecek. Beni seversiniz veya sevmezsiniz bunları kim yapabilir bir düşünün. Bizim de eksiklerimiz, hatalarımız, yanlışlarımız olmuştur. Bunları birlikte çözebiliriz. İktidar belediyesinin ekonomik sıkıntı yaşadığı bir şehirde muhalefet bir belediyenin nasıl olacağını düşünün” dedi.

“HALKIMIN HER AKŞAM EVİNE HUZURLU GİTMESİ İÇİN GECE GÜNDÜZ MÜCADELE EDECEĞİM”

“5 sene burada yaşayacaksınız. Suyunuzun akmadığı, çöplerinizin alınmadığı ve belediye işçisinin maaşını veremeyen bir belediye düşünün” diyen Bektaş, “Ben Zonguldak’ta bunları yaşadım. Bana ‘5 yıl boyunca kusura bakmayın başkanım, elimiz kırılsaydı da oy vermeseydik’ dediler. Ama 5 yıl geçti Zonguldak’a bir şey olmadı. İnşallah Zonguldak’ı da alıp hizmetin nasıl olduğunu göstereceğiz. Ben size duygularımı, gönlümü açıyorum. Projeler anlatılacak. Bugün size proje anlatmayacağım. Bir sürü problem çıkabilir. Ali Bektaş’a kin üzerinden halen siyaset yapıyorlar. Bizim kin, nefret ile işimiz yok. Bizim huzur ve barış ile işimiz var. Size projeleri sunacağım. Söz veriyorum. 24 saat çalışacağım, halkımın her akşam evine huzurlu gitmesi için gece gündüz mücadele edeceğim. Bundan şüpheniz olmasın. Size huzur ve mutlu dolu bir Kozlu vaat ediyorum” diye konuştu.

“ATIN İYİSİNE DORU ADAMIN İYİSİNE DELİ DERLER”

Hazırlanan projelerin hayata geçeceğinin sözünü veren Ali Bektaş, “Bana deli gibi davranıyor diye eleştiriyorlar. Anadolu’da atın iyisine doru, adamın iyisine deli derler. Bazen delilik yapacaksın ki bu memlekette iş yapasın. Bu memlekette kamu yararına kanunu da delmişimdir, mahkemeye de gitmişimdir. Ne yapayım, halkın yararına olanı yaparım. İnsanlarımız yeter ki mutlu olsun. Ama herkes bu işten memnun olacak. Bazılarına göre insanlarını mutlu etmek çok kolaydır. Sahte suratla bakarsan o mutluluğu veremezsin. Allah herkese böyle sevilmeyi nasip etsin. Projelerimizde sıkıntı yok. Polat ağabey ve Hamdi vekillerimiz buradalar. Onlarla oturup Zonguldak’a neler yapabiliriz sohbetinden başka bir şey konuşmadık. 7 aydır sürekli bunları konuştuk. Sizleri çok seviyorum. Belediye Başkanı olsam ne olur olmasam ne olur. Bu kadar seviliyorum, sizlerin yüzüne bakabiliyorum ya o bana yeter. Ama gerçekten sıkıntılı günler geçiriyoruz. Size mutluluk getirmek istiyorum. Ama bunu tek başıma yapamam. Sizler de benimle gece gündüz 31 Mart akşamına kadar çalışma sözü verdiniz. Sağ olun var olun” ifadelerini kullandı.

TÜRKMEN: “SEÇİMLER KOZLU’YU DEĞİL MAZLUMLARI İLGİLENDİRİYOR”

Kozlu halkının Ali Bektaş ile yeninden belediyeyi AK Parti’ye kazandıracağına emin olduklarını belirten AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, “Bazı siyasetçiler mikrofonu alır saatlerce konuşur. Biz burada biriz, bu yörenin insanlarıyız. Bu kadar eziyet, sıkıntı, dert bunlara çare sevgi, gönül beraberliği olmayınca çok zor olur. Ertan Başkanımız başta olmak üzere bu beldeye hizmet eden bütün kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Açacağımız seçim bürosunun hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyorum. Seçimlerin ülkemize ve dünyadaki mazlumlara da ışık olmasını temenni ediyorum. Onlar da bunu bekliyorlar. Bize sığınmış olan 4 milyondan fazla insanımız var. Bu seçimler sadece Kozlu’yu değil mazlumları da ilgilendiriyor” şeklinde konuştu.

UÇAR: “’BU COŞKU, BU HEYECAN BİZİ MUTLU EDİYOR, MOTİVE OLUYORUZ”

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, “İlçelerimizde ve beldelerimizde seçim süresi içerisinde faaliyetlerimizi sürdüreceğimiz seçim bürolarımızı açıyoruz. Sanki Kozlu’da şu anda 31 Mart Yerel Seçimleri akşamı alacağımız zaferin provasını yapıyoruz. Burada seçim bürosu açmıyoruz, miting yapıyoruz. Sağ olun var olun. Bu coşku bu heyecan bizi mutlu ediyor, motive oluyoruz. Kozlu bizim için önemli bir yere sahip. Buraya emek veren bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Şimdiye kadar bir sürü katkıları, emekleri oldu. Geçmişteki yapılanlar geleceğimizin mirası olacaktır. Biz yeni bir dönem başlatıyoruz. 31 Mart akşamı Ali Bektaş başkanımızla ‘Nerede kalmıştık’ diyerek bayrağımızı devam ettireceğiz. Rekor bir oy ile AK Parti bayrağını burada yükselteceğiz. Kozlu’da mega projeleri hayata geçirecek bir başkanınız olacak.

YILMAZ: “BELEDİYECİLİK AK PARTİNİN İŞİDİR”

AK Parti Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, ise; “İnşallah 31 Mart tarihinde belediyemizin AK Parti bayrağıyla dalgalanmasını birlikte devam ettireceğiz. Sayın genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde sizlerin desteğiyle Kozlu’da tekrar şahlanışı, dirilişi gerçekleştireceğiz. Belediyecilik AK Parti’nin işidir. Biz de Kozlu’da başkan olarak hizmet etmeye çalıştık. Şimdi Ali Başkanımız bu hizmetleri tamamlayacak, yenilerini yapacak. Birliğimizi, beraberliğimizi bozmayalım, aramıza nifak tohumları ekmek isteyenlere izin vermeyelim. Kozlu’da iktidar partisinin olmadığı bir belediye olmaz ise çok zorlanacağımızın bilinmesini isterim. Zor dönemlerden geçtik bunları yaşadık” dedi.

TOSUN:“KOZLU YENİDEN TÜRKİYE’NİN PARLAYAN YILDIZI OLACAK”

AK Parti’nin Kozlu’da Zonguldak rekoru kıracağına emin olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, şöyle konuştu; “Ali Başkanımızla Kozlu’da başlayan AK Parti serüveni Ertan başkanımız ve Kerim Başkanımızla devam etti. Bugün de Ali Bektaş Başkanımızla bu yola yeniden çıktık. Kozlu yeniden Türkiye’nin parlayan yıldızı olacak. Siz Kozlu halkından desteklerini bekliyoruz. Kozlu’yu Zonguldak’ta AK Parti’nin oy oranında birinci ilçe yapacağız. 1 Nisan sabahı Kozlu’da bayrağımızı en tepeye dikeceğiz.”  

 
Anahtar Kelimeler:
Kaynak / Editör
 
Yorumlar
*** Yorum Yaz
Bu habere hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

Diğer Gündem Haberleri
Güney, Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınadı.
Tosun, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı
İş-Kur’un Partizan tutumu İsyan Ettirdi

İş-Kur’un Partizan tutumu İsyan Ettirdi
TEKDER Genel Başkanlığından Başkan Yardımcısı Varank’a teşekkür
Zonguldak’ta “Yaşlılara Saygı Haftası” etkinlikleri
Zonguldak’ta Avukatlar Günü kutlandı
Yeşilay dan Sağlıklı Nesil,Sağlıklı Gelecek
Diğer Başlıklar

Çatı yangını korkuttu
Seyir halindeki otomobilde yangın çıktı
Zonguldak’ta 23 Nisan çoşkusu
Kdz. Ereğli'de 23 Nisan törenle kutlandı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Alaplı’da coşkuyla kutlandı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Devrek'te coşku ile kutlandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerle kutlandı
Alan koltuğu devretti
GÜNEY:MİLLİ EGEMENLİK KAYITSIZ, ŞARTSIZ MİLLETİNDİR
Güney, Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınadı.
Yazarlar
Tansel KARDEŞ (Şimal Yıldızı)
Yeni Dönem…
Ak Parti’li, CHP’li ve İyi Parti&rsquo...
BALYOZ(Editörden)
İYİ PARTİ’NİN GİDİŞATI KÖTÜ
Yurttaşlarımızın önüne iki farklı sandığ...
D.Köksal KARDEŞ (Kardeşçe)
NEREDE BU İLİN, İLÇELERİN KÜLTÜR MÜDÜRLERİ
Bundan önceki yıllarda ilimizde, ilcelerimizd...
Anket

2018 yılı sizce nasıl geçecek?


  Çok Güzel Geçecek308 Kişi (% 61 )
  Bilmiyorum43 Kişi (% 8 )
  Biraz Kötü Geçecek150 Kişi (% 29 )

Toplam 501 Kişi

Ulusal Gazeteler
E-Gazete (Bizim Gazete)
Hava Durumu ( Zonguldak )
Bugün
7°°C - 15°°C
Cuma
9°°C - 16°°C
Cumartesi
9°°C - 16°°C
Pazar
9°°C - 17°°C
Namaz Vakitleri ( Zonguldak )

İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
04:1305:5212:5816:4419:5221:22

25 Nisan 2019 Perşembe
Röportajlar
RANT DEĞİL HİZMET PEŞİNDE
Zonguldak’ın Devrek İlçesine bağlı Çaydeğirmeni Beldesini ziyaret eden gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve sorumlu yazı işleri Müdürü...
»
»
»
Tarihte Bugün
1512 - Yavuz Selim'in padişah olması.
1918 - Kars'ın kurtuluşu.
Kim Kimdir
Günün Sözü
Kimseden sana kötülük gelmesini istemiyorsan fena söyleyici, fena öğretici, fena düşünceli olma.
(Mevlana)
Süper Lig
TakımlarOGBMAvPuan
Galatasaray169521432
Fenerbahçe167631827
Beşiktaş167631127
MP Antalyaspor16834627
Bursaspor166641024
Trabzonspor16655623
Kasımpaşa16583623
K.Karabükspor16655423
Gençlerbirliği16637-521
Orduspor16484-120
Kayserispor16475019
Arşiv Arama
Facebook
Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Reklamlar
Sponsorlar
Sayfalar
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
(6750 Online) 0,34ms