Bugün - 21 Kasım 2018 Çarşamba
Zonguldak 20°C
Anasayfa
Hakkımızda
Künyemiz
Reklamlar
Sponsorlar
Sayfalar
Yeni Üye
Zonguldak Kozlu Ereğli Devrek Çaycuma Kilimli Gökçebey Alaplı Gündem Siyaset Eğitim Diğer »
Haber Detayları

AK PARTİ VEKİL ADAYLARI KOZLU TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

27. Dönem Milletvekili kesin aday listelerinin 21 Mayıs’ta YSK’na verilmesi ile birlikte 24 Haziran’da Zonguldak’ı TBMM’de temsil için yarışacak adaylar netleşti. Zonguldak’ta adaylarının tamamını değiştirerek büyük bir değişime imza atan Adalet ve Kalkınma Partisi, vakit kaybetmeden 22 Mayıs’ta İl Başkanı Zeki Tosun ve bazı yönetim kurulu üyeleri ve 27. Dönem Milletvekili adayları ile teşkilatları ziyaret etti.

Siyaset Haberi - 24 Mayıs 2018 Perşembe - 21:09
27. Dönem Milletvekili kesin aday listelerinin 21 Mayıs’ta YSK’na verilmesi ile birlikte 24 Haziran’da Zonguldak’ı TBMM’de temsil için yarışacak adaylar netleşti.

Zonguldak’ta adaylarının tamamını değiştirerek büyük bir değişime imza atan Adalet ve Kalkınma Partisi, vakit kaybetmeden 22 Mayıs’ta İl Başkanı Zeki Tosun ve bazı yönetim kurulu üyeleri ve 27. Dönem Milletvekili adayları ile teşkilatları ziyaret etti.
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın...

27. Dönem Milletvekili kesin aday listelerinin 21 Mayıs’ta YSK’na verilmesi ile birlikte 24 Haziran’da Zonguldak’ı TBMM’de temsil için yarışacak adaylar netleşti.

Zonguldak’ta adaylarının tamamını değiştirerek büyük bir değişime imza atan Adalet ve Kalkınma Partisi, vakit kaybetmeden 22 Mayıs’ta İl Başkanı Zeki Tosun ve bazı yönetim kurulu üyeleri ve 27. Dönem Milletvekili adayları ile teşkilatları ziyaret etti.

Alaplı ve Ereğli teşkilatlarının ziyaretine müteakip Kozlu İlçe teşkilatını ziyaret eden Ak Partili Milletvekili adayları Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, Züleyha Arıman ve Burhan Onuk’a Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, A.Adayı Akın Kaymak, Kozlu eski Belediye Başkanı Ali Bektaş’ın da eşlik etti.

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve milletvekili adaylarını Kozlu İlçe teşkilatında Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Gören, yönetim kurulu üyeleri,İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Eski Belediye Meclis Üyesi Ömer Çamur, Eski İlçe Başkanı Ahmet Özdemir ve çok sayıda partili karşıladı.

TOSUN: YİNE BİRİNCİ PARTİ OLMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun Kozlu’da Partililere hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi;

Cumhurbaşkanı ve Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü bir Türkiye hedefine ulaşmak için milletvekili adaylarıyla birlikte çalışacaklarını ifade eden İl Başkanı Tosun, “Milletvekili adaylarımızın tamamı teşkilatlarımızın çeşitli kademelerinde görev alan arkadaşlarımızdır. Yani içimizden biridirler ve sizler adaylarımızı çok yakından tanıyorsunuz. 28 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde hem liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı yapacağız hem de Zonguldak’ta yine birinci parti olmak için el ele, kol kola çalışacağız” dedi.

ÇOLAKOĞLU: “HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK, GÖREV BİZE NASİP OLDU”

AK Parti Zonguldak 2. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Çolakoğlu’da yaptığı konuşmada, Zonguldak’a hizmet için yola çıktıklarını ve görevin kendilerine nasip olduğunu ifade etti. Çolakoğlu ayrıca, Türkiye üzerinde iç ve dış güçlerin oyunlar oynadığını, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm bu oyunlara karşı koyarak güçlü bir Türkiye yaratma sevdasında olduğuna vurgu yaptı.

UÇAR: “SÜRECİ ÇOK İYİ ANLATMAMIZ GEREKİYOR”

AK Parti Zonguldak 3. Sıra Milletvekili Adayı Hamdi Uçar ise konuşmasında, “Listeler açıklandı. Teşkilat mensuplarımızın yukarıdan aşağı dizildiğini görünce arayan herkes ‘çok mükemmel olmuş’ dediler. Teşkilat mensuplarımız mutlu ve memnun olmuştur. 49 aday adayı değerli arkadaşımız vardı. Bu yarışın içerisinde 5 arkadaşımız olacaktı. Bende olmayabilirdim.  Bu seçim gerçekten diğer seçimlerden çok farklı atmosferde ve havada geçecek. Bu nedenle listelerde şu olmuş, bu olmuşun ötesinde hiçbir şeye takılmadan, hiç kimseyi eleştirmeden herkesin elini taşın altına koyup, adaymış gibi çalışması gerekiyor.

Biz bir aileyiz. Yarın meydanlara çıktığınızda milletvekili adayıymış gibi meydanlarda mücadele etmemiz gerekiyor. Süreci çok iyi anlatmamız gerekiyor” sözlerine yer verdi.

TÜRKMEN’İN İDDİASI BÜYÜK OLDU ‘5-0 Olmaması için bir sebep yok!’

AK Parti Zonguldak 1. Sıra Adayı Polat Türkmen ise Kozlu İlçe Teşkilatı’nda çok iddialı konuştu. Bartın’a geçmişte 2, Karabük’te ise 3 milletvekili çıkardıklarını, Zonguldak’ı da 5-0 yapabileceklerini ifade etti.

Türkmen sözlerine şöyle devam etti;

Bu bir milletvekili seçimi filan değildir. Bu yaşadığımız olumsuz dünyayı görememe arkadan idare edilme, vesaitlerle idare edilme döneminin artık sona ermesi ve yönetilebilir bir ülkenin gelecek nesillere bırakılması meselesidir. Bunun içinde istikbal ve istiklal mücadelesi dediğimiz bir mücadeledir cumhurbaşkanımızın söylediği. Bizler hiç durmadan dinlenmeden şu 30 gündür kapı kapı dost dost bütün siyasi partilerin, biz hepimiz komşularımızı biliriz hangi partilere oy verdiklerini. Onlara da özellikle rica edeceğiz, millet vekilleri bir sürü gelmiş geçmiştir bu yörelerden neler gelmiş geçmiş bizde geldik geçtik 7 yıl aradan sonra cenabı hak öyle bir lütfetti sizlere hizmet etme imkânı verdi. Onun için çok daha fazla gayret edeceğiz, bu imkânları doğru değerlendireceğiz. Bu zamana kadar bunları hep doğru değerlendirdiniz bundan sonrada inşallah doğru değerlendirerek 5 tane arkadaşımızı, bu şaka filan değil he bunu hep siyasiler söyler 5 taneyi gönderin. Yahu kardeşim sizin komşularınız akrabalarınız değil midir vilayetlerin hepsinde olanlar. Bir dönem Bartı’nda 2 taneydi ikisini de biz aldık Karabük’te 3 tane var 3’nüde biz alıyoruz, Düzce’de 3 tane var 3’nüde biz alıyoruz Sakarya’da 5 tane var 5’nide biz alıyoruz. Allah aşkına onların hepsi bizim akrabalarımız mı? Niye Zonguldak’ta topal kalıyoruz ki. Sonra milletvekili seçilecek tamam çok kutsaldır çok güzel iştir de muhalefette olduğu zaman çokta bir şeye yaramıyor. Onun için buna topyekûn Allah nasip ederse hem cumhurbaşkanlık sistemi dediğimiz sistemi güçlü hale getirmek hem de parlamentoda onun ikinci ayağa olan yasama bölümünü de çok güçlü hale getirmek zorundayız onu da topal bırakmamalıyız. Onun içinde milletvekillerimizin cani gönülden arzu ediyor ve inanıyorum ki 5 tane milletvekilimizi Ankara’ya göndereceksiniz. Çünkü bu kardeşlerimizde sizlerin aynası arkadaşlar neticede biz sizlerle bu işleri yaptık.’dedi.(BKH)

 
Anahtar Kelimeler:
Kaynak / Editör
 
Yorumlar
*** Yorum Yaz
Bu habere hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

Diğer Siyaset Haberleri
MHP KOZLU İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ
CHP KOZLU İLÇE DANIŞMA KURULU SÖNÜK GEÇTİ
CHP’DE ADAYLAR ÇOĞALIYOR

CHP’DE ADAYLAR ÇOĞALIYOR
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN SEVGİLERLE
ÜNAL DEMİRTAŞ’A TBMM’DE İKİ ÖNEMLİ GÖREV!
İL BAŞKAN YRD. GAZETECİYİ TEHDİT ETTİ, İFTİRA ATTI!
CHP'DEN, AREFE GÜNÜ SEÇİM ÇALIŞMASI!
En Çok Okunanlar
En Çok Yorumlananlar
Diğer Başlıklar

Kozlu HEM, eserlerini 67 Burda AVM'de sergiledi
Başkan Yılmaz'ın annesi Hacı Ayşe Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı
Baba Kamitoğlu son yolculuğuna uğurlandı
Öğretmen ve öğrenciler kütüphane için hamur açtılar
Akyol, Çatalağzı ve Filyos’ta coşkuyla karşılandı
Ersun Gülser aday adaylığını açıkladı
ERDEMİR 10 KASIM MESAJI
HÜSEYİN UYSAL 10 KASIM MESAJI
YILLARCA KÖMÜR TAŞIYAN RAYLAR TURİST TAŞIYACAK
TÜRKİYE KAMU-SEN’DEN GMİS’E ZİYARET

Yazarlar
Tansel KARDEŞ (Şimal Yıldızı)
CHP ve Kozlu
Doğruyu söyleyeni dokuz Köyden kovarlar ...
BALYOZ(Editörden)
İYİ PARTİ’NİN GİDİŞATI KÖTÜ
Yurttaşlarımızın önüne iki farklı sandığ...
D.Köksal KARDEŞ (Kardeşçe)
NEREDE BU İLİN, İLÇELERİN KÜLTÜR MÜDÜRLERİ
Bundan önceki yıllarda ilimizde, ilcelerimizd...
Anket

2018 yılı sizce nasıl geçecek?


  Çok Güzel Geçecek306 Kişi (% 62 )
  Bilmiyorum43 Kişi (% 8 )
  Biraz Kötü Geçecek143 Kişi (% 29 )

Toplam 492 Kişi

Ulusal Gazeteler
E-Gazete (Bizim Gazete)
Hava Durumu ( Zonguldak )
Bugün
15°C - 20°C
Perşembe
13°C - 21°C
Cuma
13°C - 22°C
Cumartesi
14°C - 22°C
Namaz Vakitleri ( Zonguldak )

İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
03:1805:1312:5516:5020:2422:09

8 Haziran 2016 Çarşamba
Röportajlar
RANT DEĞİL HİZMET PEŞİNDE
Zonguldak’ın Devrek İlçesine bağlı Çaydeğirmeni Beldesini ziyaret eden gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve sorumlu yazı işleri Müdürü...
»
»
»
Tarihte Bugün
1944 - İstanbul Teknik Üniversitesinin Açılış
1920 - Mardi'nin Kurtuluşu
2055 - Sanayi Haftası
Kim Kimdir
Günün Sözü
Hepimiz ölümün nişanlısıyız?
(CENAP ŞEHABETTİN)
Süper Lig
TakımlarOGBMAvPuan
Galatasaray169521432
Fenerbahçe167631827
Beşiktaş167631127
MP Antalyaspor16834627
Bursaspor166641024
Trabzonspor16655623
Kasımpaşa16583623
K.Karabükspor16655423
Gençlerbirliği16637-521
Orduspor16484-120
Kayserispor16475019
Arşiv Arama
Facebook
Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Reklamlar
Sponsorlar
Sayfalar
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
(5507 Online) 0,44ms