Haber Detayı
05 Haziran 2014 - Perşembe 13:01 Bu haber 3105 kez okundu
 
186’YA ULAŞAMAYAN VATANDAŞ, MUHTARLARI ARIYOR
Zonguldak Enerji-Sa Müessese Müdürlüğü sorumluluk alanı içerisinde bulunan Zonguldak’ın Kozlu İlçesi Güney Mahallesi Muhtarı Şükran Baykan, vatandaşların yaşadıkları elektrik arızaları nedeniyle Enerji-Sa’ya ait arıza ihbar hattı 186’yı aradıklarını, ulaşamadıkları gibi oyaladıklarını dile getirdi.
Kozlu Haberi
186’YA ULAŞAMAYAN VATANDAŞ, MUHTARLARI ARIYOR

Baykan, ‘Elektirik Arıza İhbar hattını arayıp ulaşamayan vatandaşlarımız çareyi muhtarları aramakta buluyor.Vatandaşlar 186 Elektrik İhbar hattını aradıklarında ulaşamadıklarını ulaşsalar da sürekli farklı yerlere yönlendirildiklerini ifade ederek çareyi mahalle muhtarını aramakta bulduklarını ifade ederek bizleri arıyorlar. Bizlerde kurumdaki şefleri müdürleri arayarak vatandaşın sorununa acil çözüm bulabilmek için aracı oluyoruz. Ama bu konuyla ilgili vatandaşların baya bir sıkıntısı var. 

Sokak lambaları, elektriklerle ilgili, özelikle okul önlerindeki lamların yanmaması nedeniyle sıkıntı var, biz özellikle Şükrü bey ve Tuncay beyle sürekli iştirak halindeyiz onlarla bu konuyu dile getiriyoruz. Onlarda bize destek veriyorlar. Ama vatandaşlar 186’ya ulaşamadıkları içinde sıkıntı yaşıyorlar ve tepki gösteriyorlar ’dedi.(BKH) 

Kaynak: (BKH) - Batı Karadeniz Haber (BKH) Editör:
Etiketler: Zonguldak, EnerjiSa, Müessese, Müdürlüğü, sorumluluk, alanı, içerisinde, bulunan
Yorumlar
Haber Yazılımı