Astroloji

 

 

 
Akrep (18.09.2020)
Dışarıdan insanlara gizemli gelebilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler size yaklaşmak için çekinceli düşüncelerle hareket ediyor olabilir. Kendinizi ifade ediş tarzınızı değiştirmek çevrenizde sevilen kimliğinizi yeniden kazanmanızı sağlayacaktır. Hayallerinizi gerçekleştirmek için geri planda beklemek yerine harekete geçmeyi denemelisiniz.
 
Aslan (18.09.2020)
İlişkinizde fazla eleştirici olabilirsiniz. Her şeyi partnerinizden beklemek ilişkinizi yıpratıcı bir sürece götürüyor olabilir. Ruhunuza hitap eden her türlü aktiviteyi oldukça önemsiyorsunuz fakat şartları hesaba katmadan isteklerde bulunmak sizleri bencil lanse ediyor olabilir. Kendinize objektif olarak bakmak çevrenizdeki eleştirileri anlamanıza yardımcı olacaktır.
 
Balık (18.09.2020)
Finansal konularda beklediğiniz haberi bugün alabilirsiniz. Uzun zamandır yapmak istediğiniz şeyleri bugün başlatabilirsiniz. Şartlar istediğiniz gibi olgunlaşmış olabilir. Eski iş yerinizden telefon alabilirsiniz. Sizin ayrılışınız ardından yerinizi dolduramamış ve kıymetinizi anlamış olabilirler. Geçmişi geçmişte bırakmak sizi şifalandıracaktır.
 
Başak (18.09.2020)
Hayatınızda yeni bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Bugün şanslı gününüzdesiniz. Yeni bir aşkın kapısını aralıyor olabilirsiniz. Sevgini kıymetini çok iyi bilen sizler mutluluğa kanat açabilirsiniz. Sıcak doğanızın ışıltısı ile çevrenizde popülariteniz artıyor olabilir. Çalışma ortamınızda gözler üzerinizde olacaktır.
 
Boğa (18.09.2020)
İlişkinizde sizleri olumsuz etkileyen konuları partnerinizle konuşmak isteyebilirsiniz. Olumsuz ve sizleri yoran tüm davranışları konuşma biçimlerini yumuşatmak size ve ilişkinize nefes aldıracaktır. Ruhunuza iyi gelen kişi size en yakın olandır. Güvenli ve rahat hissetmelisiniz. Değişime karşı olmadıkça topraktan yenidünya ya gelen bir fide gibi güneşe ve oksijene merhaba diyebileceğiniz bir zaman sizlerle olacaktır.
 
İkizler (18.09.2020)
Ailenizle duygusal sorunlar yaşayabileceğiniz bir gün içerisinde olabilirsiniz. Ailenizin büyükleri ile tartışmalara girmeden kendinizi anlatma yolunu seçmelisiniz. Hayatınızla ilgili yeni kadersel başlangıçlar yapmak istiyor olabilirsiniz. Ruhunuzun gerekli bilgeliğe sahip olduğunu düşünseniz de istişare etmeden kararlar almamalısınız.
 
Koç (18.09.2020)
Ortaklı işleriniz ve kendi özel çalışma hayatınızda ikilimde kalmış olabilirsiniz. Yetişememek ve sorunlarla uğraşmak sizleri oldukça yoruyor olabilir. Ekip ruhu ne kadar sağlam olursa sizin de işleriniz o kadar kolaylaşacaktır. Ekibinizi güvenilir kişilerden oluşturmaya çalışmalısınız. Eski defterler tekrar gündeme gelebilir ve geçmişteki ilişkilerinizden haber alabilirsiniz. Yalnız unutmayın hayat, geriye doğru bakarak yürünmez.
 
Kova (18.09.2020)
Hukuki bir maddi alacağınız varsa bugün güzel haberler alabilirsiniz. Kaynaklarınızı doğru kullanmak sizin elinizde. Hayatınızda kimse yok ise ruhunuza iyi gelecek hayatınızı birlikte planlamak isteyeceğiniz kişi ile tanışma arifesin de olabilirsiniz. Sevginizi doya doya yaşama vakti… Mutluluğun tadını çıkarın.
 
Oğlak (18.09.2020)
Duygularınız ilahi plana karşı kızgın olabilir. Düşünceleriniz ve sabrınız bu durum nereye kadar böyle diye kelimelerle zihnini meşgul ediyorsa dönüşümün zamanı gelmiş demektir. Sorun sıkıntı sizleri bir üst basamağa taşımak içindir. Belirlediğiniz hedeflere doğru emin adımlarla yürüyorsunuz. Sabrın sonu selamettir unutmayın.
 
Terazi (18.09.2020)
Hayatınıza yalnız devam etmeme kararı almanızla birlikte çevrenize yaydığınız olumlu enerjiden etkilenerek size doğru gelen bir aşk olabilir. Sevgi insanısınız ve artık geçmiş yıkıntıları bir kenara bırakıp hayatınıza devam ediyorsunuz. Verdiğiniz en doğru karar ileriye doğru yürümek olacaktır. Hayat enerjiniz aileniz tarafından da kısa sürede fark edilecektir.
 
Yay (18.09.2020)
Aile üyelerinizle aranıza mesafe koymaya çalışabilirsiniz. Sizi ve hayallerinizi anlamadıklarınızı düşünüyorsunuz. Empati yaparak bir de ailenizin bakış açısından kendi düşüncelerinizi gözlemlemeyi denemelisiniz. Çalışma koşullarınızda yeni bir oluşum içerisine girmek isteyebileceğiniz saatler geçiriyor olabilirsiniz. Objektif olmaya odaklanmalısınız.
 
Yengeç (18.09.2020)
Maddi gelirlerinizi dengede tutmada zorluk yaşayabileceğiniz bir gün olabilir. Alışveriş isteği, ihtiyaç olmadığı halde alma arzusu sizleri aşırıya kaçırabilir. Kişisel değerinizi düşürmeye çalışan kişiler çevreniz de olabilir, manipülasyonlara gelmeden kendi değerinizi kendinizin yücelttiğini göstermelisiniz. Ruhunuzla kavga etmek yerine içinizdeki sese kulak vererek doğru limana ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı