Astroloji

 

 

 
Akrep (27.02.2021)
Çalışma alanınızda ön plana çıkabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı konularda liderlik etmeniz istenebilir. Hırs kurbanı olmadan, iletişim becerilerinizi en iyi şekilde göstermelisiniz. 
 
Aslan (27.02.2021)
İkili ilişkilerinizde gözler sizin üzerinde olacaktır. Enerjinizin yüksek olması başarılı sonuçlar almanızı sağlayabilir. Endişeli olduğunuz noktaların üzerinde daha fazla durmamalı, bu etkiyi getiren çalışmalarınızı ve tutumunuzu sürdürmelisiniz.
 
Balık (27.02.2021)
İçinize kapanmak isteyebilirsiniz. Anlaşılmadığınızı düşündüğünüz konuları kaçarak çözemezsiniz. Artık kalıp mücadele etmeniz gerektiğinin farkına varın. İlişkinizde gerçek bir anlayış üzerinde ilerleyin.
 
Başak (27.02.2021)
Bilinçaltınız sizi kapana kıstırmak için düşüncelerinizde oyunlar oynayabilir. Kolay süreçlerden geçememiş ve hatalar yapmış olabilirsiniz. Kendinizi ve yaptıklarınızı unutmadan özgüveninizi korumalısınız.
 
Boğa (27.02.2021)
Öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Birikmiş duygularınız, bastırılamayan düşünceleriniz en ufak bir konuda bile patlama yaşamanıza neden olabilir. Meditasyon, yürüyüş ya da size iyi gelecek olan bir uğraşla bu olumsuz etkiyi düşürebilirsiniz.
 
İkizler (27.02.2021)
İletişimde duygularınızla hareket etmek çevrenizde kafa karışıklığı oluşturabilir. Kim olduğunuz ve tarzınız konusunda daha açık ve net ifadelere, davranışlara yer vermelisiniz.
 
Koç (27.02.2021)
Partnerinize karşı ego ve güç savaşı içerisine girebileceğiniz bir gün olabilir. Düşüncelerinizin ve davranışlarınızın farkına vararak önlem almalısınız. Ortada bir sorun varsa burada üzerinize düşen noktaları belirlemek hasarı en aza indirmenize yardımcı olacaktır.
 
Kova (27.02.2021)
İkili ilişkilerinizde duygularınız ve mantığınız arasında kalabileceğiniz bir gün olabilir. Her iki tarafın da olumlu ve olumsuz gelişmelerdeki payını objektif bir şekilde düşünmelisiniz. Bu sizin karar vermenizi kolaylaştıracaktır.
 
Oğlak (27.02.2021)
Yeni bir iş birliği ya da ortaklık ile hayatınız yön değiştirebilir. Dönüştürmekte zorlandığınız konularda bu tanışma size oldukça iyi gelecektir. Fikrinizi ve kalbinizi açık tutun. Duygusal olarak daha kendinizi anlatabileceksiniz.
 
Terazi (27.02.2021)
Sosyal çevrenizde başarılarınızı destekleyen dostlarınızın size bir sürprizi olabilir. Dostlarınızın değerini daha iyi anlayacağınız ve bu güçle daha samimi bağlar kurabilirsiniz. Bu durum ileride başka bir başarınızın da başlangıcı olabilir.
 
Yay (27.02.2021)
Kendinizi ifade ederken abartılı bir tutum sergileyebilirsiniz. Samimi ve pozitif enerjiniz zaten fark ediliyor. Bunu daha da çok göstermek istemeniz yanlış anlaşılabilir.
 
Yengeç (27.02.2021)
Sahip olduklarınızı geçmiş hesaplarınızla aynı değerde tutmaya çalışıyor olabilirsiniz. Geçmişi bırakmadan sağlıklı bir şekilde ilerleyemeyebilirsiniz. Kendinizi bu tuzağa düşürmeyin.

 

 

 

Haber Yazılımı